Produkty

Online tréninky

Lenka-Cerna-2015Objevte sami sebe a restartujte svůj život

Máte pocit, že svůj život jen přežíváte a vytratila se z něj radost? Chtěli byste objevit svoji skutečnou podstatu a žít podle svých představ? Váš život můžete od základu RESTARTOVAT, chce to však mít praktický návod, jak na to. Vyzkoušejte můj audioprogram, který vám ukáže první kroky k vaší životní změně!

Více informací najdete zde: OBJEVTE SAMI SEBE

lenka_profilova_uprava_2Ukončete svůj stres a získejte vnitřní rovnováhu 

Trápí vás neustálý stres a nedokážete se vnitřně uklidnit? Jak ukazují nejnovější průzkumy, právě stres způsobuje 90% našich nemocí. V mém audioprogramu vám ukážu skutečnou příčinu našeho stresu a pomocí praktických technik vás s ním naučím pracovat. Součástí audioprogramu je i uvolňující meditace pro lepší spánek.

Více informací najdete zde: UKONČETE SVŮJ STRES A ZÍSKEJTE…

Knihy, CD a DVD


untitledMotivační diář RESTART 2017 

Chcete mít při sobě po celý rok praktického průvodce, který vás bude motivovat a inspirovat k osobnímu růstu? Máte chuť na sobě v roce 2017 systematicky pracovat a získat tak dobrý pocit v oblasti svých vztahů, práce, zdraví i peněz? Poté je tento diář právě pro vás!

Více informací najdete zde: DIÁŘ RESTART 2017 

ebook-13-moudrych-rad-small13 moudrých rad, které změnily můj život – ZDARMA 

Na mé cestě osobní přeměny jsem potkala několik moudrých lidí, díky kterým jsem se posunula mílovými kroky vpřed. A také jsem občas narazila na moudro, které zcela změnilo můj pohled na život. Ty nejcennější moudra jsem sepsala do mé e-knihy, kterou pro vás mám zdarma.

Více informací najdete zde: 13 MOUDRÝCH RAD, KTERÉ ZMĚNILY…

Napsat komentář