Ke stažení

Online tréninky

21 duchovních klíčů k ženské sebelásce 

České ženy velice často trpí zvýšenou sebekritikou a neumí se zdravě podporovat. V mém jedinečném online tréninku se vrátíte zpět do ženské energie, uzdravíte své sebevědomí a získáte praktický návod na to, jak se stát mimořádnou ženou.

Více informací najdete zde: 21 DUCHOVNÍCH KLÍČŮ K ŽENSKÉ SEBELÁSCE

Audioprogramy

Proč nemoc začíná v hlavě aneb o psychosomatice prakticky

Trápí vás fyzické obtíže, protože jste neustále ve stresu? Zajímá vás, jak funguje psychosomatika a chcete dostat praktický návod, jak se sebou v této oblasti pracovat? Vydávám pro vás nový audioprogram, ke kterému navíc získáte 2 bonusové meditace.

Více informací najdete zde: PROČ NEMOC ZAČÍNÁ V HLAVĚ 

 

Objevte sami sebe a restartujte svůj život

Máte pocit, že svůj život jen přežíváte a vytratila se z něj radost? Chtěli byste objevit svoji skutečnou podstatu a žít podle svých představ? Váš život můžete od základu RESTARTOVAT, chce to však mít praktický návod, jak na to. Vyzkoušejte můj audioprogram, který vám ukáže první kroky k vaší životní změně!

Více informací najdete zde: OBJEVTE SAMI SEBE

lenka_profilova_uprava_2Ukončete svůj stres a získejte vnitřní rovnováhu 

Trápí vás neustálý stres a nedokážete se vnitřně uklidnit? Jak ukazují nejnovější průzkumy, právě stres způsobuje 90% našich nemocí. V mém audioprogramu vám ukážu skutečnou příčinu našeho stresu a pomocí praktických technik vás s ním naučím pracovat. Součástí audioprogramu je i uvolňující meditace pro lepší spánek.

Více informací najdete zde: UKONČETE SVŮJ STRES A ZÍSKEJTE…

Online diář a materiály zdarma 


Online motivační diář MIMOŘÁDNÝ ROK 2019

Používali jste mé motivační diáře RESTART a chtěli byste na svémm osobním růstu pracovat i v letošním roce? Vydala jsem pro vás online motivačního průvodce, který vás bude rokem 2019 provádět systematicky. Jeho součástí jsou i audionahrávky!

Více informací zde: MIMOŘÁDNÝ ROK 2019 

 

ebook-13-moudrych-rad-small13 moudrých rad, které změnily můj život – ZDARMA 

Na mé cestě osobní přeměny jsem potkala několik moudrých lidí, díky kterým jsem se posunula mílovými kroky vpřed. A také jsem občas narazila na moudro, které zcela změnilo můj pohled na život. Ty nejcennější moudra jsem sepsala do mé e-knihy, kterou pro vás mám zdarma.

Více informací najdete zde: 13 MOUDRÝCH RAD, KTERÉ ZMĚNILY…

Napsat komentář