Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka

Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka

Partnerské vztahy – pomohu vám objasnit příčiny vztahových karambolů, při manželské a partnerské krizi. Pročistíme vaši partnerskou minulost tak, abyste lépe porozuměli sami sobě a uvolnili potenciál pro zdravý partnerský vztah.

Nízké sebevědomí – pomáhám klientům odhalit příčiny jejich nízkého sebevědomí a strachu se přirozeně projevovat, konfrontovat se s běžnými životními situacemi. 

Znovunalezení ženství – pomocí sebelásky a sebepřijetí učím ženy objevovat jejich světlé i temné stránky. Porozumět jim a pracovat s nimi jako se zdrojem své životní síly, krásy a spokojenosti.

Jakou mám praxi a vzdělání?

Certifikovaný kouč školy PURE MIND (certifikace pro práci s emočním naprogramováním a psychosomatikou)

Studium Tradiční čínské medicíny (TČM) – z pozice Terapeuta TČM chci porozumět a ulevit psychosomatickým obtížím klientů

Více než 15 let praxe v nadnárodních společnostech v oblasti bankovnictví

Více než 6 let rodičovské praxe

2 roky intenzivní praxe v oblasti osobního rozvoje a koučování

Zajímám se o čínskou dietetiku (zdravá výživa dle TČM)

Cvičím staročínské cvičení Qi gong (či kung)

——

7 případů, kdy vám mohu pomoci

1. Trápí Vás nízká sebeláska, strach z lásky a nepřijetí.

2. Tíží vás partnerská nebo manželská krize, a potřebujete se z ní dostat ven.

3. Nevěříte si a často se porovnáváte s druhými. Nedokážete odpustit. 

4. Trápí vás psychosomatické onemocnění, únava nebo bolesti.

5. Dostali jste se do životního vyhoření, jste bez energie a v permanentním stresu. 

6. Máte strach promluvit před druhými a projevit se.

7. Neumíte se naladit na své ženství a přijmout se jako žena.

—-

Objednávka konzultace a ceny

Lokace: Praha 2 – Vyšehrad nebo online po Skype

Konzultační cena: 1500 Kč/hodina

V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat na zakaznicke@mindcorp.cz. Ihned se vám budeme věnovat!

Co o Ivě Filipi řekla Lenka Černá? 

Jsem velice ráda, že mám ve svém týmu koučů ženu, která je vysoce empatická, vzdělaná a zapálená do oblasti osobního růstu i zdraví. Jsem si jistá tím, že všichni klienti, kteří jsou v její péči, odchází spokojení a šťastní.

Sama k Ivě docházím jako k terapeutce TČM a kdykoliv se v naší rodině objeví zdravotní neduhy, je pro nás rodinným lékařem číslo jedna.

Ivu Filipi doporučuji všem, kteří hledají empatického, a zároveň důsledného průvodce. Takového, který jim posvítí na novou životní cestu i je inspiruje a obohatí o nové.

Lenka Černá, koučka a mentorka

Co o práci Ivy Filipi řekly její klientky? 

Před Ivou jsem spolupracovala i s jinými kouči, ale ač jejich práce bylo skvělá a přinesla výsledky, Iva to posunula na úplně jinou úroveň. Hned na první konzultaci věděla v čem je “zakopaný pes” a sdělila mi věci, o kterých jsem do té doby neměla ani tušení. Takže hned první schůzka mě přesvědčila o tom, že jsem se obrátila na správnou osobu.  Iva má skvělou schopnost naslouchat, porozumět a zároveň rozklíčovat, co se v člověku děje a proč. Velice jsem také ocenila možnost skype hovorů, protože jsem z Olomouce a dojíždět do Prahy nebylo reálné. Všem, kdo hledají toto “správného” kouče Ivu vřele doporučila. Každá korunka, co jsem za sezení utratila byla dobře investovaná :). Takže Vám velice děkuji.

Kateřina
—————

Milá Ivo,
Vaše podpora, empatie a nasměrování mě při každém sezení naplnilo neuvěřitelnou sílou. Cítila jsem s Vámi vnitřní sebejistotu a nadhled na situace, přestože některé průběhy byly možná trošku složitější, ale hlavně mě to právě posílilo pro další fungování. Moc Vám tímto děkuju, ráda vzpomínám na naši spolupráci, hodně čerpám z Vašich doporučení a nasměrování, které jsem si v konečném důsledky vlastně uvědomovala i sama. Budu-li potřebovat určitě se na Vás ráda obrátím. Jste profesionál na správném místě a nikdo spolupráci s Vámi nebude litovat, máte můj velký obdiv za to jak pomáháte a vážím si Vaší práce, ale i Vás jako člověka.

Irena

—————

Iva ma priviedla ku koreňu problémov, ktoré ma veľmi dlhú dobu ťažili a komplikovali mi život. Netušila som, ako sa dá s hlavou pracovať a čo všetko mám v nej naprogramované. Pomohlo mi to zlepšiť kvalitu života a to jak v osobnom tak i v pracovnom živote. Ja som to s Ivou dokázala, tak verím, že to dokážete aj vy. Je fakt úžasná :-).

Zuzana