Co nás čeká v únoru z pohledu psychosomatiky?

Jsme na začátku měsíce a já tu pro vás mám lehkou sumarizaci toho, jak pracovat na své psychice i zdraví. Klíčovým duchovním tématem února je stále pasivita, usebrání se i věnování svému vnitřnímu světu.

Nesmíme opomíjet, že podléháme přírodním cyklům, příroda spí a nabírá sílu pro nadcházející jaro. Inspirujme se u ní a nesnažme se jet na výkon. Teď jen sbírejme síly, které využijeme postupně během roku.

Oslabeným orgánem jsou v únoru ledviny, které jsou zásobárnou základní ženské esence a životní síly každé ženy. Od nich se odvíjí kondice našich vlasů, nehtů a hlavně kůže. Když jsou ledviny oslabené, zadržujeme vodu, trápí nás nedostatečná vůle, propadáme úzkostem a nejsme prostě na své ženské vlně. Můžeme je posílit dostatkem tepla, spánku, čajů ze zlatobýlky nebo přesličky, kurkumou, pečenou zeleninou nebo fazolemi.

Ústřední emocí února, která ovlivňuje i kondici ledvin, je STRACH v oblasti vztahů. Může se objevit zvýšená žárlivost, obavy ze ztráty, nepochopení a střety s naším protějškem. Naším úkolem je laskavě komunikovat i si vymezovat své hranice.

V únoru tedy nezapoměnte vyživovat své ženství a ledviny, poperte se s vaším strachem i nedostatečnou vůlí. Dočerpávejte, ať vás později nepohltí jarní únava.

A můžete také vstoupit do mého online transformačního programu, společně celý rok zmákneme. 

Pro únor jsou pro vás připravené tyto materiály:

💡Video workshop na téma “Emoční výchova a její vliv na vaší životní spokojenost” – podíváme se na 3 základní výchovné přístupy, které formují naši osobnost.

💡Video workshop o psychosomatice v únoru s Ivou Filipi – o ledvinách, strachu a ženské esenci

💡Laskavá meditace pro posílení ledvin a ženství, ve které se zaměříme na srdeční čakru, a také na oblast ledvin, kterou prohřejeme i jí dopřejeme laskavou pozornost.

💡E-kniha s úkoly na únor + léčebné afirmace

 

Do transformačního programu můžete vstoupit i teď, přidejte se zde:

TRANSFORMAČNÍ PROGRAM LENKY ČERNÉ PRO ROK 2020