7 kroků k získání vědomého a šťastného vztahu – online koučinkový program

Hádky a nepochopení. Výčitky a obhajování sebe.  Neustálé rozchody, osamocení a beznaděj.

Tak vypadá mnoho a mnoho partnerských vztahů. Všichni hledáme lásku, pochopení, podporu a souznění.  Prožíváme však bolest, smutek a beznaděj.

Proč se více než 50% manželství rozvádí, a jen 3% vztahů jsou celoživotně šťastná? 

Neumíme komunikovat. Jsme emočně závislí. Nezvládáme konfrontace. Žárlíme a podvádíme.

A potom se rozvádíme, pláčeme a nebo zůstáváme v mrtvém vztahu.

Není to ale obrovská škoda? A není už na čase to konečně změnit?  

Se vztahy pomáhám lidem více než 15 let. Do mé praxe přichází nejvíce ti, které trápí partnerské problémy, prožívají krize, rozchody, a také si často nemohou i dlouhé roky najít nový protějšek.

Během té doby jsem pomohla stovkám a stovkám lidí, kteří ve finále získali vědomý a šťastný vztah. Ano, byl to běh na delší trať, ale jejich dřina na sobě se vždy vyplatila.

Bylo mi zároveň obrovsky líto, když jsem viděla rozpadající se vztahy i následky toho, když se manželství zhroutí.

 

A proto jsem se rozhodla začít vztahovou situaci v České republice zlepšovat.

 

Více než půl roku jsem pracovala na novém online koučinkovém programu, který je naprosto ojedinělý. Jsou v něm snad všechny mé poznatky a zkušenosti z praxe vztahového kouče.

Troufám si říci, že se jedná o nejrozsáhlejší vzdělávací program v oblasti vztahů, který můžete v Čechách najít.

Je mi velkou ctí, že vám mohu představit svůj unikátní online program:

 

7 KROKŮ K ZÍSKÁNÍ VĚDOMÉHO A ŠŤASTNÉHO VZTAHU

 

Čeká vás ucelených 7 lekcí, které vás postupně dovedou k finálnímu vyřešení vaší nespokojenosti v partnerství. Získáte ode mě komplexní know-how ze vztahového koučinku, kromě toho vás čekají meditační cvičení, audionahrávky, videa i e-knihy. Je toho doopravdy hodně.

Navíc, celý kurz absolvujete z pohodlí domova, vlastně odkudkoliv ze světa 🙂 Veškeré materiály můžete mít stále u sebe, poslouchat je na cestách, číst si kdekoliv a kdykoliv…

Tento program je vhodný právě pro vás, pokud…

Zažíváte ve vztahu permanentní hádky a nedaří se vám najít společný klid

Neustále si k sobě přitahujete toxické protějšky, a nevíte jak ze začarovaného kruhu ven

Dohání vás  minulost, a vnímáte propojku mezi vámi a bývalými partnery

Nevíte, jak komunikovat ve vztahu a dostáváte se do častých konfrontací bez ukončení

Jste neustále bez protějšku a začínáte si myslet, že jste divní (a že umřete sami… )

Ve vztahu ztrácíte své sebevědomí a neumíte se postavit sami za sebe

Nemáte jednotný názor na výchovu dětí i jiné stěžejní oblasti života

Máte nový vztah a chtěli byste si jej hýčkat, aby vám vydržel celý život

Vnímáte, že vám rodiče nepředali dobrý vztahový vzor a máte negativní vztahové naprogramování

Co všechno vás v online programu čeká?

Budete mít doživotně k dispozici 7 unikátních lekcí, které na sebe navazují. Čeká vás vzdělávání krok za krokem pomocí videí, audioprogramů, meditací, e-knih i pracovních sešitů.

Váš kurz si můžete rozdělit do delšího časového období, tempo záleží na vás. Já všem doporučuji absolvovat 1 lekci týdně nebo 1x za 14 dní.

Pojďme se podívat na obsah jednotlivých lekcí…

1.Lekce – Poznávám sebe a své vztahové naprogramování

V první lekci půjdeme do skutečné hloubky. Zaměříme se na to, jak funguje naše podvědomí a jak vzniká vztahové naprogramování. Očistíme naši mysl i energetické tělo od emočního balastu a poznáme sami sebe. Protože, když známe svou vlastní identitu, můžeme prožívat vědomé i šťastné vztahy.

 • K první lekci patří meditace pro harmonizaci našeho energetického systému

2. Lekce – Uzavírám svou vztahovou minulost a zaměřuji se na vztah k sobě

Druhá lekce bude mít mocné účinky. Pochopíme, zpracujeme a hlavně uzavřeme naši minulost. Pochopíme, jaké lekce jsme od našich bývalých protějšků dostali a ve finále se zaměříme na naši sebelásku. Protože, když milujeme sebe, dostáváme lásku i z našeho okolí.

 • K druhé lekci patří meditační cvičení pro přetrhání pout s minulostí

3. Lekce – Učím se principu zrcadlení a začínám ve vztahu doopravdy růst

Ve třetí lekci se naučíme jeden z hlavních principů vědomých vztahů. A tím je technika zrcadlení. Protože, naše vztahy jsou o zkušenosti i možnosti růst. Když pochopíme, v čem jsme s tím druhým pro sebe učiteli, přestaneme se obviňovat a obhajovat, oba dva se posuneme do vztahových výšin.

 • Ke druhé lekci patří meditace „Harmonizace srdeční čakry + meditace MÉTTA“

4. Lekce – Odhaluji své toxické vztahové emoce a učím se s nimi pracovat

Ve čtvrté lekci se ponoříme do světa emocí. Protože, ty nás ve vztazích často ovládají a my nevíme, jak s nimi pracovat. Zkusíme se podívat na emoci strachu, na křivdu, smutek, vztek… a já vám předám mocný nástroj – návod na vědomou práci s emocemi.

 • Ke čtvrté lekci patří ranní meditace pro vnitřní klid a stabilitu

5. Lekce – Stávám se mistrem vztahové komunikace

Připravte se na praktický výcvik! Pátá lekce se bude týkat komunikace, protože v ní tápeme snad ještě více, než v našich emocích. Podíváme se na to, co potřebují muži a ženy ve vztahové komunikaci. Zaměříme se na náš projev, zkusíme si dechové techniky a ve finále zvládneme naše konfrontace od začátku až do konce. To bude jízda!

 • K páté lekci patří meditace pro harmonizaci komunikační čakry

6.Lekce – Zbavuji se toxických vztahových návyků

Žárlíme, jsme emočně závislí, nezvládáme ego, bojujeme, odcházíme… to jsou všechno toxické návyky, kvůli kterým můžeme náš vztah ztratit. A je jich ještě mnohem více. V šesté kapitole je probereme a řekneme si, jak je ze svého partnerského života eliminovat.

 • K šesté lekci patří meditace pro aktivizaci vnitřní síly

7. Lekce – Pečuji o svou vztahovou zahrádku

Čeká nás třešinka na dortu. Naučíme se pečovat o naše vztahy, budovat naše konto důvěry a provádět i vztahovou technickou. Pochopíme, co je to vědomý vztah, a jak moc se liší od toho, co jsme viděli u našich rodičů, nebo v našem okolí. Prostě uděláme maximum pro to, aby byl náš vztah neotřesitelně pevný a celoživotně šťastný.

 • K sedmé lekci patří partnerská meditace vzájemné úcty, laskavosti a lásky

Čeká vás dohromady:

 8 tréninkových videí

 8 audioprogramů o délce více než 8 hodin poslechu

 7 léčebných meditací

 7 e-knih o obsahu více než 150 stran

 7 pracovních sešitů

1 bonusová e-kniha na téma „Vědomá práce s emocemi strachu, vzteku a smutku“

 1 bonusové meditační cvičení na téma sebe-odpuštění

A můj příběh…?

Oficiálně? Jmenuji se Lenka Procházka. Jsem přední českou mentorkou a koučkou, která lidem pomáhá ke šťastnému životu. Mohli jste mě více než 3 roky sledovat na TV Seznam v rámci mého pořadu Restart života. Ten měl více než 15 milionů shlédnutí. Ale, také…

Jsem žena, která celý život pevně věřila, že po světě chodí její spřízněná duše. Jen, nějak se mi nedařilo ji potkat. Mé vztahy byly v minulosti jedno velké utrpení. Přitahovala jsem si k sobě nevěrníky, manipulátory a takzvané „chlaďáky“ ( = žádné emoce). To mě před mnoha lety navedlo na osobnostní rozvoj, který se stal mým životním posláním. Po mnoho let jsem žila bez partnera, poznávala sama sebe a naučila se milovat bez podmínky. Často slýchávala, že jsem vybíravá, nekompromisní a zůstanu jednoho dne sama. Jenže, jako správný býk, nikdy jsem své sny nevzdávala.

Jednoho dne svoji spřízněnou duši potkala. Chci vás inspirovat mým vlastním příběhem a šťastným (i vědomým) koncem. O tom ale více v mém programu 🙂

Tak tedy, jdete do toho se mnou? Pojďte na sobě zapracovat a získat vědomý a šťastný vztah, který už nebudete muset nikdy bourat.

Vstupte do mého programu právě dnes, nyní jej slevovým kódem „UNOR“ můžete získat za nižší cenu o 20%. Stačí, když vyplníte objednávku níže.

 

A jak to, pro jistotu, celé funguje?

 1. Objednáte si kurz pomocí formuláře, a po zaplacení vám okamžitě přijdou emailem přístupové údaje na chráněnou stránku.
 2. Na této stránce najdete veškeré materiály k programu, které můžeme kdykoliv využívat.
 3. Můžete každý týden absolvovat 1 lekci, případně je vhodné absolvovat 1 lekci po dobu 14 dnů.
 4. Každá lekce obsahuje video, audioprogram, e-knihu, meditaci a pracovní sešit. 
 5. Celý program je vám doživotně k dispozici a případné otázky k němu vám ráda zodpovím. Stačí mi napsat na zakaznicke@mindcorp.cz

 

Tak tedy, registrujte se do programu ještě dnes. Snížená cena platí pouze pro prvních 300 z vás.

 

Co o mně řekli moji klienti a posluchači? 

Nikdy nevíš, koho v životě potkáš a co to pro Tebe bude znamenat. A tak to bylo se mnou a s Lenkou. Netušil jsem vůbec, že se potkáme. Ale od první chvíle jsem cítil, že jsem se v nouzi setkal s člověkem, se kterým se chci vidět znovu a znovu. Mám tu čest a štěstí, že mi to občas umožní:-) 

Dalibor Gondík

 

 

Lenko, chtěli jsme vám oba dva s manželem poděkovat za cestu, kterou jsme s vámi absolvovali. Nikdy bych nevěřila, že se dokážeme z našich manželských trosek dostat, a náš vztah restartovat. Byla jste moudrou a báječnou průvodkyní. Věříme, že teď už to dáme, protože víme JAK!

Dáša a Petr

Drahá Lenko, chci Vám ze srdce a opravdu z celého srdce poděkovat, nejde ani vyjádřit slovy jak moc poděkovat, nesmírně! Jste úžasná!  Váš deník od června až doposud, nejlepší, co mě mohlo potkat. Stále s ním pracuji právě v tomto rozmezí. Sice je pravda, že mi to trvá tak dlouho, ale je to prostě tak. Tak mi to prostě trvá, nevadí. Děkuju za všechno, zdravím , objímám a a opatrujte se.

Mirka

Leni, jste úžasná bytost a já vám moc děkuji za pomoc v době, kdy jsem byla na dně. Dnes už vím, že mě čeká nové a krásné partnerství, je to za mnou. Bez vás bych to ale nedala 🙂

Eva