Online koučinkové kurzy a tréninky

Nemáte možnost docházet na individuální koučinková sezení? Chtěli byste se vzdělávat z pohodlí domova tempem, které vám vyhovuje? Připravila jsem pro vás online koučinkové kurzy a programy, které vám pomohou v osobní přeměně.

Ke všem kurzům i programům máte po registraci doživotní přístup!

Online koučinkové kurzy

Online koučinkové kurzy jsou z hlediska obsahu nejvíce rozsáhlé. Mají zpravidla 8 lekcí, které je ideální si rozplánovat do 8 týdnů, a pracovat na sobě systematicky.

Manuál sebelásky – najděte cestu zpátky k sobě

Nedaří se vám zapracovat na vztahu k sobě a mít se konečně ráda? Můj nejvíce oblíbený kurz vám ukáže cestu, jak uzdravit svůj vztah k sobě v důležitých životních oblastech, jako jsou vztahy, práce, naše tělo i peníze.

Pracujete svým vlastním tempem, avšak povedu vás hezky krok za krokem. Pojďme se pustit do práce hned teď!

 

Více informací najdete zde: Manuál sebelásky 

Jak najít toho pravého muže pro skutečný vztah 

Trápí vás dlouhodobá samota a nedaří se vám potkat zajímavý protějšek? Máte pocit, že v sobě nosíte podvědomé vztahové nastavení, které vás blokuje od skutečného a naplňujícího vztahu?

Ve spolupráci s mým kolegou Janem Šulecem jsme pro vás připravili unikátní online trénink, díky kterému změníte své vztahové nastavení a připravíte se na skutečný vztah.

Více informací najdete zde: JAK NAJÍT MUŽE…

7 kroků k získání vědomého a šťastného vztahu 

Více než polovina manželství se rozvádí, trápí nás neustálé konflikty, žárlivost i nevěra. Bohužel, jen 3% vztahů jsou celoživotně spokojené, tak co je klíčem ke šťastnému partnerství?

Je to vědomé prožívání vztahu, díky kterému můžeme ve vztahu růst i poznávat sebe do hloubky.

Vstupte do mého online kurzu, během kterého zcela změníte svůj náhled na partnerství.

Více informací najdete zde: 7 KROKŮ K ZÍSKÁNÍ VĚDOMÉHO…

Generální úklid vašeho života


Máte pocit, že stojíte na jednom místě, a nevíte jak se v životě posunout dále? Potřebujete si udělat jasno ve své hlavě, poskládat si priority a vědět, jakým směrem se vydat?

Konečně jsem pro vás vydala velký koučinkový kurz, během kterého vás naučím mnoha koučinkovým technikám. Získáte ode mě 8 audioprogramů, 8 pracovních sešitů i léčebné meditace.

Více informací najdete zde: GENERÁLNÍ ÚKLID ŽIVOTA

Online meditační program pro zdravý spánek a imunitu

Nedaří se vám usnout, nebo máte mělký spánek? Zažíváte často úzkostné stavy, které se promítají do vaší spánkové kondice?

Připravila jsem pro vás online meditační kurz, během kterého se naučíte pracovat se stresem a napětím. Čekají vás dechové techniky, meditační cvičení a mnoho dalších tipů pro zdravý spánek i imunitu.

Více informací najdete zde: MEDITAČNÍ PROGRAM PRO…

Online psychosomatický diář pro rok 2021

I v letošním roce pro vás vydávám můj online diář, který bude tentokrát zaměřený na svět psychosomatiky i somatické jin jógy.

Čeká vás každý měsíc ebook s praktickými tipy a úkoly, online kurz somatické jin jógy i audionahrávka.

Po celý rok se budeme věnovat nejen naší psychice, ale i fyzickému tělu.

Více informací zde: ONLINE PSYCHOSOMATICKÝ DIÁŘ 

 

 

Drobnější online tréninky


21 duchovních klíčů k ženské sebelásce 

České ženy velice často trpí zvýšenou sebekritikou a neumí se zdravě podporovat. Navíc nemají hezký vztah ke svému tělu a zbytečně se vyčerpávají.

V mém jedinečném online tréninku se vrátíte zpět do ženské energie, uzdravíte své sebevědomí a získáte praktický návod na to, jak se stát mimořádnou ženou.

Více informací najdete zde: 21 DUCHOVNÍCH KLÍČŮ K ŽENSKÉ SEBELÁSCE

Audioprogramy

Ukončete svůj stres a získejte vnitřní rovnováhu 

Trápí vás neustálý stres a nedokážete se vnitřně uklidnit? Jak ukazují nejnovější průzkumy, právě stres způsobuje 90% našich nemocí. V mém audioprogramu vám ukážu skutečnou příčinu našeho stresu a pomocí praktických technik vás s ním naučím pracovat. Součástí audioprogramu je i uvolňující meditace pro lepší spánek.

Více informací najdete zde: UKONČETE SVŮJ STRES A ZÍSKEJTE…

Materiály zdarma 

7 nejčastějších chyb, kvůli kterým ztracíme naše vztahy – ZDARMA


Vstupte do mého online kurzu o chybách ve vztazích. Dozvíte se, proč si ničíme naše vztahy a vyvarujete se chyb v budoucnosti.

Tento online kurz patří mezi vaše nejoblíbenější.

Více informací najdete zde: 7 nejčastějších chyb… 

Napsat komentář