Koučinkové programy

Pro naše klienty jsme připravili specializované koučinkové programy, díky kterým na sobě můžete pracovat za ještě lepší cenu. Jsou vždy zaměřené na určité téma, které vás trápí nejčastěji. 

Vyberte si jeden z programů níže, nebo nás rovnou kontaktujte na zakaznicke@mindcorp.cz a my vám rádi poradíme. 

Uzdravte svou sebelásku 

Trápí vás neustálá vnitřní kritika, neumíte se za sebe postavit nebo jste pod vlivem manipulátora? Nízká sebedůvěra má obrovský vliv na naší životní spokojenost.

Pojďte s námi najít skutečné kořeny toho, proč se neumíte za sebe postavit a nemáte se rádi. Odhalíme s vámi kořenové emoční vzorce, které společně odstraníme. Navedeme vás na novou životní cestu, na které budete šťastní i v lásce se sebou. 

Více informací najdete zde: UZDRAVTE SVOU SEBELÁSKU 

 

Odhalte své vztahové naprogramování 

Nedaří se vám v oblasti partnerských vztahů, nebo si stále nemůžete najít ten správný protějšek? Prožíváte „toxické vztahy“, které skončí vždy katastrofou?

Každý z nás v sobě nosí vztahové naprogramování, které na něj podvědomě působí. Díky tomu opakuje ve vztazích stále ty samé chyby dokola, i když ho vedou k trápení.

Vaše vztahové naprogramování odhalíme a zapracujeme na tom, abyste se v partnerství cítili šťastně i naplněně. 

Vice informací najdete zde: ODHALTE SVÉ VZTAHOVÉ NAPROGRAMOVÁNÍ

Generální úklid vašeho života 

Potřebovali byste si udělat pořádek v hlavě a udělat pořádnou čistku v základních životních oblastech, jako jsou vztahy, práce, zdraví i peníze?

Máme tu pro vás základní koučinkový program, díky kterému se zorientujete ve svém životě a začnete pracovat na svém osobním růstu.

Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí restartovat svůj současný život a vykročit novým směrem. 

Více informací najdete zde: GENERÁLNÍ ÚKLID VAŠEHO ŽIVOTA

Zbavte se napětí a psychického vyčerpání 

Trápí vás dlouhodobé psychické vyčerpání i únava? Dostáváte se často do napětí a neumíte s ním pracovat? Pokud napětí v našem těle i mysli neřešíme, dostáváme naše tělo do dlouhodobého stresu, který má poté výrazné psychosomatické následky. Trápí nás bolesti zad, hlavy a nemáme často ani sílu chodit cvičit nebo aktivně žít. 

Pojďte s námi zvládnout psychické vyčerpání i napětí. Tento program je vhodný pro vyčerpané ženy, které se konečně chtějí věnovat i sobě, nikoliv jen druhým. 

Více informací najdete zde: ZBAVTE SE NAPĚTÍ A PSYCHICKÉHO VYČERPÁNÍ

Odhalte své emoční naprogramování 


Každý z nás v sobě nosí určité programy chování i myšlení, které jsou skryté v našem podvědomí. Tyto šablony chování do velké míry určují, jestli budeme v našem životě šťastní, úspěšní i zdraví. Jde jen o to naše emoční programy najít, zpracovat je a otočit ve svůj prospěch.

Vstupte do našeho koučinkového programu, díky kterému pročistíte své podvědomí a stanete se aktivním tvůrcem svého života. 

Více informací najdete zde: ODHALTE SVÉ EMOČNÍ NAPROGRAMOVÁNÍ 

S kým budete na svém osobním rozvoji pracovat? 

Jsme tým profesionálů s mnohaletou praxí. Tým koučů vede Lenka Procházka, které se v oblasti koučinku i mentoringu pohybuje více než 16 let. Podívejte se na naše profily zde: TÝM KOUČŮ nebo nám rovnou napište na zakaznicke@mindcorp.cz.