Tým koučů

Rádi vám pomůžeme s řešením vašeho problému. 

Každý kouč má vlastní specializaci, a zároveň získal certifikaci PURE MIND (emoční naprogramování, energetika a psychosomatika).

Konzultujeme pro vás v Praze, případně také online (Skype, ZOOM, WA nebo telefon).

————————————————————–

Bc. Lenka Procházka – Vedoucí mentorka a životní průvodkyně

Životní vyhoření a ztráta smyslu života – pomohu vám nalézt příčinu toho, proč nemáte chuť do života a cítíte se vyhořelí.

Naplněné vztahy – pomáhám ženám i mužům při hledání klidu a radosti v oblasti jejich vztahů.

Osobní síla – jsem tu pro všechny, kteří hledají svůj střed a životní sílu.

Celý profil Lenky najdete zde

————————————————————–

Mgr. Jan Šulec – Senior kouč a mentor

Emoční naprogramování a uzavření minulosti – pomohu vám najít příčinu toho, proč se v současné chvíli necítíte dobře a společně vaše naprogramování i minulost pročistíme i uzavřeme.

Zvládnutí rozvodu a rozchodu – budu pro vás průvodcem během náročného rozvodu nebo rozchodu. Díky mému právnímu vzdělání zvládneme vaši náročnou situaci i z hlediska praktické stránky.

Porozchodová rehabilitace – pomohu vám najít novou životní cestu po náročném rozchodu a rozvodu. Ten může být zlomovým okamžikem pro váš nový, a mnohem spokojenější život.

Celý profil Jana najdete zde

Mgr. Petra Nedbálková – koučka a mentorka

Sebevědomí a naplnění v životě – pomohu vám zlepšit váš vztah k sobě, vaše vnímání sama sebe a svého těla. Společně také můžeme objevit vaše dary a talenty a zapracovat na vašem pocitu naplnění z práce, i v životě celkově.

Vztahy s ostatními a nastavení zdravých hranic ve vztazích – budu vám průvodkyní na cestě oproštění se od minulých vztahů, vymanění se z pout toxických vztahů (např. vztahy s manipulátory), anebo na cestě zlepšování vztahů s rodinou a blízkými.

Emoční programy a vaše nastavení v životě – dokážu s vámi rozklíčovat, jak jste v životě nastavení, podle jakých přesvědčení a emočních programů žijete. Společně zapracujeme na těch, které vás blokují od životní pohody a radosti.

Celý profil Petry najdete zde

 

————————————————————–

Máte zájem o konzultaci? Rádi se vám budeme co nejdříve věnovat, stačí nám napsat na zakaznicke@mindcorp.cz nebo zavolat na +420 777 059 078.

 

Napsat komentář