Tým koučů

Proškolila jsem vlastní tým koučů, kteří vám mohou pomoci s řešením vašeho problému.

Každý kouč má vlastní specializaci, a zároveň získal certifikaci PURE MIND (emoční naprogramování, energetika a psychosomatika).

Koučujeme pro vás v Praze, případně také po Skype, ZOOM nebo telefonu. 

————————————————————–

Bc. Lenka Černá – mentorka a životní průvodkyně

Životní vyhoření a ztráta smyslu života – pomohu vám nalézt příčinu toho, proč nemáte chuť do života a cítíte se vyhořelí.

Dlouhodobá samota – pomáhám ženám, kterým se nedaří najít životního partnera. Společně najdeme hlubší příčinu vašeho osamocení a zapracujeme na vašem emočním naprogramování.

Celý profil Lenky najdete zde

————————————————————–

Mgr. Jan Šulec – kouč a mentor

Emoční naprogramování a uzavření minulosti – pomohu vám najít příčinu toho, proč se v současné chvíli necítíte dobře a společně vaše naprogramování i minulost pročistíme i uzavřeme.

Zvládnutí rozvodu a rozchodu – budu pro vás průvodcem během náročného rozvodu nebo rozchodu. Díky mému právnímu vzdělání zvládneme vaši náročnou situaci i z hlediska praktické stránky.

Porozchodová rehabilitace – pomohu vám najít novou životní cestu po náročném rozchodu a rozvodu. Ten může být zlomovým okamžikem pro váš nový, a mnohem spokojenější život.

Celý profil Jana najdete zde

————————————————————–


Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka

Partnerské vztahy – pomohu vám objasnit příčiny vztahových karambolů, při manželské a partnerské krizi. Pročistíme vaši partnerskou minulost tak, abyste lépe porozuměli sami sobě a uvolnili potenciál pro zdravý partnerský vztah.

Nízké sebevědomí – pomáhám klientům odhalit příčiny jejich nízkého sebevědomí a strachu se přirozeně projevovat, konfrontovat se s běžnými životními situacemi. 

Znovunalezení ženství – pomocí sebelásky a sebepřijetí učím ženy objevovat jejich světlé i temné stránky. Porozumět jim a pracovat s nimi jako se zdrojem své životní síly, krásy a spokojenosti.

Celý profil Ivy najdete zde

————————————————————–

V případě zájmu o konzultaci nás můžete kontaktovat na zakaznicke@mindcorp.cz. Ihned se Vám budeme věnovat!

 

 

Napsat komentář