Konzultace v oblasti osobního růstu, psychiky a zdraví

Každý lidský jedinec se občas dostane do životní situace, která pro něj může být náročnou zkouškou. A mnohdy neví, jak se z takové situace dostat ven. Může nás trápit nízká sebedůvěra, náročný rozchod, neschopnost najít si životního partnera nebo pocity vyhoření a zmaru. 

Je zcela přirozené, když se během života dostaneme na rozcestí, nebo dokonce začarovaného kruhu. Jde jen o to se rychle dostat zpátky, na svou individuální cestu životem, během které se cítíme šťastní, naplnění i milovaní. 

A právě proto jsme tu pro vás.  

Jsme životními průvodci, kteří vám rádi pomohou nalézt svou osobní sílu, střed i se vrátit na svou vlastní životní cestu. Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci, i jakým způsobem pracujeme. 

S čím vám můžeme pomoci? 

Nejsme psychoterapeuti ani psychiatři. Pomáháme lidem v situacích, kdy ztrácí svou osobní sílu, avšak nejsou v extrémně náročném psychickém rozpoložení (užívání antidepresiv, duševní choroby). Našim klientům pomáháme tak, aby prakticky měnili své vzorce myšlení, chování i život samotný. 

Nejčastěji našim klientům pomáháme v těchto případech: 

  • Snížená sebedůvěra, která se propisuje do všech důležitých životních oblastí klienta (vztahy, práce, zdraví, peníze) 
  • Problematické partnerské vztahy (život s toxickým partnerem, partnerské krize, neshody a manipulace) 
  • Rozchod a rozvod manželství (provázíme klienty rozchodem i rozvodem, umíme vám poradit i z hlediska rodinného práva)
  • Porozchodová rehabilitace (pomáháme restartovat život našich klientů po rozchodu) 
  • Životní vyhoření a ztráta životní energie (odstranění příčin vyhoření a znovunalezení osobních zdrojů energie) 
  • Odhalení emočního naprogramování a podvědomých programů klienta ( celostní přístup PURE MIND – emoční programy, psychosomatika, energetika)
  • Souvislost mezi psychikou a fyzickým zdravím – alternativní cesty ke zdraví našich klientů (Tradiční čínská medicína, energetika, dechové techniky, jin jóga) 
  • Nalezení životního protějšku (odhalení kořenů dlouhodobé samoty, příprava na skutečné partnerství) 
  • Vědomá práce s náročnými emocemi (strach, vztek, beznaděj, pocit křivdy a nedůvěry)
  • Pomoc při dlouhodobém stresu a napětí (najdeme kořeny i spouštěče nezdravého stresu, které odblokujeme)

Proč pracovat právě s námi?

Je mnoho aspektů, podle kterých si můžete najít ideálního průvodce. Tím nejdůležitějším je však určitá “pracovní sympatie” i důvěra, kterou potřebujete na první schůzce pocítit.

Naší práci děláme s pokorou i radostí, protože nás tento směr neskutečně baví a naplňuje. Navíc za sebou máme profesní pozadí, jsme certifikovaní koučové PURE MIND. V našem oboru působíme dlouho a celý tým koučů vede Lenka Černá, která má v oblasti pomoci lidem už 16 let praxe. 

Naší vizí je pomáhat lidem tak, aby byli sami pro sebe zdrojem bez závislosti na druhých. Rozuměli sami sobě i svým emocím. Prožívali vědomé vztahy a žili svůj vlastní život v naplnění, lásce a radosti. 

Nechceme nahradit lékařskou péči, nabízíme poradenství v oblasti osobního růstu těm, kteří se chtějí ve svém životě cítit ve své síle.

S jakými technikami pracujeme? 

Všichni vybraní koučové v týmu Lenky Černé prošli certifikací PURE MIND. Tento systém práce v sobě obsahuje tři důležité oblasti práce na sobě.

První oblastí je emoční naprogramování. Pomáháme vám odhalit vzorce chování, které vás na podvědomé úrovni ovlivňují ve způsobu přemýšlení i jednání. Zároveň tyto vzorce s klienty měníme v jejich prospěch. 

Druhou oblastí je psychika ve spojitosti s fyzickým zdravím. Ukazujeme našim klientům propojku mezi tím, jak se cítí a jak se jejich pocity mohou zrcadlit ve fyzickém těle. Učíme je pracovat nejen se svou myslí, ale i s tělem skrze dechové techniky, výživu a somatickou yin jógu.

Třetí oblastí je energetika. Je pro nás důležité, aby se naši klienti naučili pracovat se svou životní energií, odhalili své zdroje a pochopili, jak funguje jejich tělo jako energetická továrna.

Při naší práci používáme pouze praktické a vědomé techniky, klienta během konzultací jemně provázíme. Ať jsou to dechová nebo energetická cvičení, různé koučinkové techniky i cvičení, vše vám “ordinujeme” na míru podle vašich potřeb a aktuálních požadavků.

Každý z nás se navíc vzdělává v tom, co ho baví. Lenka Černá navíc vede workshopy jin jógy nebo zdravého stravování a Jan Šulec pomáhá svým klientům i jako rodinný advokát. 

Jak funguje spolupráce s námi? 

Naši klienti se objednávají emailem na: zakaznicke@mindcorp.cz a vždy nám uvedou, se kterým z koučů chtějí spolupracovat. Daný kouč vás poté kontaktuje a dohodne se s vámi na první schůzce. 

Našim klientům vždy vycházíme vstříc a nastavujeme s nimi individuální plán práce na sobě. Vše záleží na tématu, který potřebujete řešit a jeho emoční intenzitě.

Můžete s námi absolvovat individuální konzultace osobně, nebo online (Skype, What’s up, Facebook messenger, telefon). 

Osobní konzultace probíhají v našem vzdělávacím centru PURE MIND, které sídlí na adrese: Vratislavova 27/14, Praha 2 – Vyšehrad. Našim klientům zajišťujeme bezpečné a klidné prostředí, přímo v blízkosti malebného Vyšehradu.

Stačí si tedy vybrat, se kterým z koučů chcete spolupracovat, zde jsou naše profily: Tým koučů 

Nevíte si s čímkoliv rady? Napište nám na zakaznicke@mindcorp.cz a my se Vám budeme ihned věnovat. 

Těšíme se na setkání s vámi! 

Lenka Černá & Jan Šulec