Mgr. Jan Šulec

Mgr. Jan Šulec – Senior kouč a mentor

Emoční programy a uzavření minulosti – pomohu vám najít příčinu toho, proč se v současné chvíli necítíte dobře a společně vaše naprogramování i minulost pročistíme i uzavřeme.

Zvládnutí rozvodu a rozchodu – budu pro vás průvodcem během náročného rozvodu nebo rozchodu. Díky mému právnímu vzdělání zvládneme vaši náročnou situaci i z hlediska praktické stránky.

Porozchodová rehabilitace – pomohu vám najít novou životní cestu po náročném rozchodu a rozvodu. Ten může být zlomovým okamžikem pro váš nový, a mnohem spokojenější život.

Jakou mám praxi a vzdělání? 

Certifikovaný kouč školy PURE MIND (práce s emočním naprogramováním, psychosomatika).

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

7 let konzultační praxe se zaměřením na oblast partnerských vztahů, sebevědomí a osobního rozvoje. 

Právní praxe se specializací na rodinné právo. Složil jsem advokátní zkoušky a mohu tak poskytovat i právní poradenství při koučinku s klienty.

Dlouholeté studium a zájem o oblast osobního rozvoje, rozvoj fyzické a duševní stránky ve vzájemné jednotě.

Certfikovaný fitness trenér a výživový poradce školy GO MANGO.

 

Oblasti mého působení:

Individuální konzultace s klienty v oblasti vztahů.

Školitel a supervizor ve škole koučů PURE MIND.

Pořádání workshopů a školení, realizace online programů v oblasti osobního rozvoje.

 

7 případů, kdy vám mohu pomoci

1. Jste nespokojení v otázce seberealizace, bojíte se vystoupit ze zajetých kolejí.

2. Pořád vás něco drží v minulosti a neumíte vystoupit z jejího stínu.

3. Procházíte náročným rozchodem a rozvodem, a vůbec nevíte, jak jej zvládnete.

4. Cítíte se unavení, roztěkaní, chybí Vám vnitřní síla a přirozený režim.

5. Nejste spokojení ve vztazích, nevíte si rady, co dál.

6. Opakuji se Vám nepříjemné životní situace a nechápete proč.

7. Žijete s pocitem, že máte na to být šťastnější, ale nevíte, jak toho dosáhnout.

Objednávka konzultace a ceny

Lokace: Praha 2 – Vyšehrad nebo online

Konzultační cena: 1800 Kč/hodina

V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat na zakaznicke@mindcorp.cz. Ihned se vám budeme věnovat!

 

Co o Janovi řekla Lenka Procházka? 

Dodnes si pamatuji na první setkání s Honzou. Bylo mi už na naší první schůzce jasné, že naproti mě sedí vysoce empatický profesionál, který má obrovskou touhu pomáhat druhým.

Během naší společné praxe jsem si nesčetněkrát potvrdila, že mám v týmu toho nejlepšího člověka, který jedná s čistým záměrem pomoci. Navíc se o naše klienty se doopravdy zajímá a je pro všechny z nich skvělým průvodcem. Honza v sobě kloubí dva důležité aspekty životního průvodce. Mužskou pevnost i vnímavost, která je pro naši praxi velice důležitá. Jsem doopravdy vděčná, že mohu pracovat právě s ním.

Lenka Procházka


Reference klientů 

Na doporučení od Lenky Černé jsem se dostala na konzultaci k Honzovi a musím říct, že za dvě online setkání jsem se posunula o ohromný kus dopředu. Takový posun a změnu vnitřního postoje jsem nečekala. Honza naslouchá empaticky, pozorně a nezaujatě i jako kouč. Dokáže parafrázovat a najít to podstatné a určující ve Vašem životním příběhu. Aniž by Vám cokoli nutil, najednou vidíte sami, kde je Váš hlavní problém i jeho možné řešení. V mém konkrétním případě to bylo pochopení škodlivých vzorců chování, které jsem si až do teď nesla z dětství hlavně pod vlivem svého přísného, kritického táty. To mě vede k práci s vnitřním dítětem, kdy dochází k postupnému přelaďování kritického vnitřního hlasu na hlas laskavý a podporující. Honzu doporučuji všem, co mají odvahu podívat se víc do hloubky a taky velkou motivaci a touhu se v životě posunout dál.

Světlana


Milý Honzo,

o spolupráci s koučem jsem přemýšlela několik let, ale až v roce 2019 jsem se konečně odhodlala, a na základě profilu si vybrala právě Vás. Hned během první konzultace přes Skype jsem pocítila důvěru a časem si dovolila se podívat hluboko do své duše. Váš laskavý přístup mi umožnil se vcítit do své vlastní podstaty, pomohl mi ponořit se do sebe a najít tak stránky své osobnosti, o kterých jsem neměla sama ani tušení. Ukázal jste mi cestu, jakou se můžu vydat, když vyřeším svá traumata a akceptuji stav věcí tak, jak jsou. Jako muž jste mi poskytl upřímný pohled „z druhé strany“.

Díky Vám jsem nechala minulost minulostí, pracovala aktivně na své budoucnosti a užívala si přítomnost. Po roce práce na sobě můžu upřímně říct, že se vztah k sobě i k okolí změnily k lepšímu, já mám radost ze života a těším se, co mi v budoucnu přinese. Přeji Vám mnoho úspěchů jak v profesním, tak i v soukromém životě. Moc děkuji za vše.

Šárka N.


Dobrý den Honzo,

moc děkuju za e-maily a pochvalu. Sama na sobě cítím, že mi to moc pomáhá a malými krůčky se ta situace zlepšuje. Navíc se dokážu na hodně věcí dívat objektivněji. Jsem moc ráda, že jsem do koučingu šla a taky že jsem si vybrala Vás.

Šárka


Honza pro mě byl vždy empatickým průvodcem, který dokázal naslouchat, a zároveň mi poskytnul nový pohled na celou situaci, ve které jsem se sama nedokázala zorientovat. Naše povídání byla vždy osvěžující, a zároveň plná AHA-momentů. Mohu jej jako mentora a kouče vřele doporučit!

Lenka


Dobrý den Honzo, také bych Vám chtěla poděkovat za čas, který jste mi věnoval. Sezení s Vámi byla výborná investice sama do sebe a nelituju toho. Hodně jsem se posunula, začala se mít ještě více ráda, naučila se odpouštět si a vidět hlavně to dobré 🙂 Nejlepší na tom je, že výsledky práce na sobě s Vámi skutečně vidím a reálně prožívám :).

Přeji Vám také úspěchy a krásnou životní cestu 🙂 Hezký den

Míša