Cesta k naplněnému ženství

Přejeme si být milované a emočně vyživené. Zůstávat v jemnější ženské energii a mít vedle sebe muže, který je naopak ve své síle. Milovat své ženské tělo, být autentické, vytvářet rodinu, být mámou i milenkou…

Nic z toho jsem do svých třiceti neměla, naopak.

Žila jsem vedle muže, který mou ženskou stránku odmítal a já se cítila nemilovaná a vyprahlá. Mé tělo mi už pár let jasně signalizovalo, že má duše není šťastná a mé ženství strádá. Hormonální nerovnováha, problémy s kůží, neustálá únava. Žádní přátelé, stále nižší sebevědomí a nekončící pracovní dřina.

A pak jsem se zastavila. Tenkrát, před více než 10 lety, jsem skočila do neznáma. Odešla z nefungujícího manželství. Začala od nuly, včetně budování své vlastní firmy i poznávání svého ženství, sama sebe.

Sedm let jsem žila sama, prošla si hlubokou transformací a nebudu vám tvrdit, že jsem to občas nechtěla vzdát. Byla to cesta krásná i náročná, plná pádů, avšak svoji vizi jsem nikdy neopustila.

Vždy jsem toužila po láskyplném vztahu, naplněném ženství a jednou třeba i mateřství. 

Každý rok přicházely v mém životě změny. Až jsem ve svých 37 letech jsem na letní slunovrat v ohni spálila své poslední strachy z nového partnerství. O dva dny později jsem potkala Petra, mého současného muže. Hluboce se zamilovala a v listopadu roku 2021 mu řekla své ANO. Dnes nosím pod srdcem naše dítě. Jsem vděčná, v hluboké pokoře i úžasu, co ženské tělo dovede a jak moc je láska silná.

Přijde vám to jako konec z romantické komedie, který se vám stát nemůže? A proč ne, když mě se to podařilo? Jaký je rozdíl mezi mým příběhem, a tím vaším?

Naše ženské naplnění i vztahové štěstí není o náhodě. Je o odvaze, trpělivé a laskavé práci na sobě. A já mám jedno velké přání, všechny své poznatky z této práce na sobě, právě vám předat. Protože každá žena si zaslouží být emočně vyživená, milovaná i zamilovaná. Do sebe, svého těla a muže, se kterým prožije zbytek života.

Srdečně vás zvu do svého online programu CESTA K NAPLNĚNÉMU ŽENSTVÍ, který startuje už 11. září 2022. 

Co všechno bude jeho součástí?

 • 2 online workshopy, které budou zaměřené na ženské sebevědomí a vztahové naprogramování (můžete se jich zúčastnit nebo si je pustit ze záznamu)
 • 5 mp3 nahrávek plné mých osobních tipů, jak pracovat na svém ženství v důležitých oblastech (sebevědomí, zdraví, vztahy, profesní naplnění, práce s vizemi)
 • E-kniha plná osobních tipů a doporučení pro naplněné ženství
 • 2 meditace na téma léčení ženského srdce i těla
 • uzavřená skupina na Facebooku, kde vám rádi poradíme a můžeme sdílet své poznatky

Jak to bude fungovat?

 1. Program je v předprodeji, takže si jej už nyní můžete objednat za sníženou cenu, která platí jen pro prvních 50 žen. Registrační formulář najdete na konci stránky.
 2. Začneme společným online workshopem 11. září od 10:00 – 12:00 hodin. Pokud jej nestihnete, nevadí, mám pro vás vždy záznam.
 3. Od 18. září pro vás budou zpřístupněny všechny další materiály (mp3 nahrávky, ebook, meditace).
 4. Druhý online workshop nás čeká 18. září 2022 od 10:00 – 12:00 hodin.
 5. Oba dva workshopy si můžete pustit ze záznamu. 
 6. Poté na sobě můžete pracovat tempem, který si zvolíte za vhodné. Všechny materiály jsou vám k dispozici doživotně a můžete si je stáhnout do svých zařízení!
 7. Když se budete cítit bez motivace nebo energie, jsme tu pro vás v rámci uzavřené Facebook skupiny.

Pro koho je online program určen? Pro všechny ženy, které…

 • Žijí ve vztahu bez lásky a cítí se být ve svém ženství nenaplněné
 • Dlouhou dobu hledají partnera pro skutečný život, ale stále se jim to nedaří
 • Neustále naráží na toxické protějšky, jsou často v pozici milenky a mají pocit, že jsou neustále „ty druhé“
 • Neměly snadné dětství a často nemají harmonický vztah se svými rodiči
 • Nedaří se jim naladit na své ženství a trápí je časté zdravotní problémy
 • Trpí typicky ženskými obtížemi – hormonální nerovnováha, akné, rosacea, somatický tuk
 • Touží po rodině a mateřství

Nečekejte na zázraky a pojďte do toho se mnou!

Skutečně se můžete cítit ve svém ženství naplněná, žít své sny a mít vše, po čem toužíte. Chce to jen získat mapu, jak na to. A tu já pro vás mám.

Pro prvních 50 žen je program za sníženou cenu 1490 Kč. Poté jej navyšuji na 2490 Kč.

Registrujte se níže a já se na vás už teď moc těším!