Poznejte své citlivé JÁ a uzdravte svůj život

Patříte mezi empatické osobnosti, ale neumíte si udržet zdravou hranici?

Jste často vyčerpaní po kontaktu s lidmi a vyhledáváte raději samotu? 

Dostáváte se dobrovolně do manipulativních vztahů, ze kterých poté složitě vystupujete? 

Připadáte si občas divní a okolí nechápe, co vlastně řešíte?

Mám pro vás dobrou zprávu. Nejste divní, ale pravděpodobně ”jen” patříte mezi vysoce citlivé osobnosti. Vysoká citlivost má své dary i stinné stránky, pokud se s ní nenaučíte pracovat.

Máme tu pro vás s mojí kolegyní Petrou Nedbálkovou nový koučinkový program pro vysoce citlivé osobnosti, díky kterému mimo jiné:

1. Porozumíte své vysoké citlivosti.

2. Naučíte se s vysokou citlivostí pracovat.

3. Pochopíte potřeby, které se s vysokou citlivostí pojí.

4. Dostanete nástroje, díky kterým máte možnost uzdravit sami sebe.

Program v sobě kombinuje individuální práci se specializovaným koučem a online materiály pro práci z domova, které můžete využít, kdykoliv chcete. 

Srdečně vás tedy zvu do našeho programu:

POZNEJTE SVÉ CITLIVÉ JÁ A UZDRAVTE SVŮJ ŽIVOT

 

Sama patřím mezi vysoce citlivé osobnosti a dlouhou dobu jsem si o sobě myslela, že jsem prostě divná. Oči mi otevřela až jedna kniha, která přesně popisovala pocity a situace, které jsem si v mém běžném životě prožívala. Nesmírně se mi tenkrát ulevilo! Najednou mi vše začalo zapadat, třeba proč mi vadí moc lidí pohromadě, proč jsem žila mnoho let s manipulátorem nebo se nechala vyčerpávat od mého okolí a neměla zdravě nastavené hranice. 

Pochopila jsem, že moje vysoká citlivost je obrovský dar, díky kterému mohu pomáhat druhým. Avšak pokud se v ní zcela nepřijmu a nenaučím se s ní pracovat, může mě má citlivost negativně ovlivňovat v celém mém životě. A tak jsem se postupně začala uzdravovat svůj přístup k mé vnitřní citlivce, nastavila si zdravé hranice a uzdravila vztahové naprogramování. Můj život se od té doby hodně změnil a já mám dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro ty, kteří si to zaslouží 🙂 

Budu moc ráda, když své citlivé já poznáte i vy a naučíte se s vysokou citlivostí pracovat. Právě proto mě moc těší, že pro vás máme s mojí kolegyní Petrou tento nový program, který je přesně šitý na míru citlivým osobnostem. 

Vaše 

Lenka Procházka 

Co všechno na vás v programu čeká? 

 • 6 x 1 hodina individuální konzultace (online nebo osobně – v Praze nebo Brně) s koučkou a mentorkou Petrou Nedbálkovou 
 • Audionahrávka “Jak zvítězit nad manipulací a získat vnitřní sílu“ od Lenky Procházky
 • Nabíjející meditace pro vysoce citlivé osobnosti od Lenky Procházky 

Jaká témata společně probereme?

Program vašich schůzek budeme vždy přizpůsobovat vašim potřebám a aktuálním tématům. Tady jsou oblasti, do kterých se společně můžeme pustit. 

 • Jak funguje vysoká citlivost a v čem ovlivňuje váš život 
 • Analýza vašeho vztahového naprogramování – jaké máte podvědomé emoční naprogramování a jak s ním pracovat ve váš prospěch
 • Jak jste na tom v oblasti hranic a jak je zdravě nastavit  
 • Jak se vymanit ze vztahu s manipulátorem nebo člověkem, který vysává vaši energii 
 • Jak dobíjet svou vlastní energii, být pro sebe zdrojem 

Co na vás čeká v online materiálech? 

 • Dostanete osobní návod na vysokou citlivost od Lenky Procházky, mentorky s 18ti letou praxí 
 • Naučíte se rozpoznat manipulaci a eliminovat ji ze svého života 
 • Budete mít k dispozici dobíjející meditaci, která vám pomůže, kdykoliv se budete cítit vyčerpaní

Cena programu a podrobné informace:

Petra Nedbálková v současné chvíli přijímá do tohoto programu 10 lidí. Jeho cena je nyní zvýhodněná z původních 10.500 Kč na 7990 Kč

Registrujte se emailem na lenka@lenkaprochazka.cz a my vás ihned budeme kontaktovat! 

A něco málo o nás…

Petra Nedbálková – mentorka a životní průvodkyně

Petra dlouhodobě pomáhá svým klientům v oblasti jejich sebevědomí a naplnění v životě. Specializuje se na práci s citlivými osobnostmi, které trápí vztahy s ostatními a neumí si nastavit zdravé hranice. Potřebují také pochopit, jak citlivost funguje a jak s ní dlouhodobě pracovat ve svůj prospěch.

Má zkušenosti v práci s lidmi, kteří se stávají obětí manipulace nebo se jim nedaří navázat harmonické vztahy. Je certifikovanou koučkou pro práci s Emočními programy a psychosomatikou, věnuje se mindfullness a sama načerpává energii v přírodě.

 

Lenka Procházka – koučka a mentorka

Lenka patří mezi přední osobnosti ve světě koučování a mentoringu v České republice. Své profesi se věnuje již 18 let a má za sebou více než 6000 hodin se svými klienty.

V současné době se primárně věnuje škole koučů PURE MIND a nahrává pro vás online programy se vztahovou a růstovou tématikou.

Její dlouhodobou vizí je zlepšovat náladu v České republice skrze práci s lidmi, kteří chtějí osobnostně růst.