Praktické sebekoučovací techniky – dvoudenní workshop

Pracujete na sobě už nějaký čas, ale nejde vám přetavit teorii v praxi?

Chcete se konečně ve svém životě posunout z místa, ale nedaří se vám realizovat skutečné kroky ke změně?

Možná stále sledujete zajímavá videa, posloucháte Podcasty a čtete moudré knihy. To všechno je skvělé a naplňující, pro změnu je však nutná reálná praxe.

A od toho je tu náš nový praktický workshop s koučem a mentorem Janem Šulecem, který má za sebou více než 1500 hodin vedení klientů k jejich snům a vizím. Právě s ním se vám podaří realizovat své životní záměry, ať se jedná váš vztah, zdraví nebo profesi.

Jsem velice ráda, že jsme pro vás s Janem připravili tento praktický trénink, který skutečně změní vaše životní postoje a dá vám konkrétní návod, jak se ve svém životě posunout dále. Často se v naší praxi setkáváme s tím, že lidé mají velké sny a cíle, ale když má dojít na “lámání chleba”, dostanou ze změny strach a couvnou. A není se čemu divit. Když nevíme, jak funguje naše psychika a nemáme praktický návod na řízení našeho mozku i emocí, je někdy těžké jít do neznáma.

Tento dvoudenní workshop však není jen pro ty, co touží po změně. Je pro všechny nadšence do osobního růstu i ty, kteří chtějí být vládci svého života. Ať jste muž, nebo žena, této akce určitě nebudete litovat.

Lenka Procházka

V jakých situacích se vám budou hodit naučené techniky?

  1. Trápí vás své snížené sebevědomí a chcete se konečně opřít sami o sebe.
  2. Jsou u vás časté propady životní energie, únava i pocit, že se na vás povinnosti valí ze všech stran.
  3. Jste bezmocní z častých partnerských neshod a s tím druhým mluvíte každý jinou řečí.
  4. Často vás sužuje složité rozhodování a nevíte, jak se správně rozhodnout.
  5. Potýkáte se s úzkostmi a doléhají na vás emoce strachu z budoucnosti v tomto náročném období.
  6. Moc dobře víte, co je pro vás dobré a jakou cestou chcete jít, jen si stále nevěříte.
  7. Opakují se vám pořád ty samé situace dokola, a vy vůbec nevíte proč.

Jak bude workshop koncipován?

Čekají vás dva dny intenzivní i praktické práce v malé pracovní skupině. Lektor vám vždy vysvětlí konkrétní techniku i její pozadí, poté se pustíte do jejího osvojení.

Protože se bude pracovat v menší skupině lidí, nemusíte se obávat nezdaru nebo nepochopení. Vše se bude individuálně přizpůsobovat vašim potřebám. Bude to primárně zábava, která vás zároveň posune dále!

Během workshopu bude dostatek místa na vaše dotazy i doplňující informace.

Budeme začínat vždy v 10:00 hodin a končit v 17:00 hodin, čeká nás i pauza na oběd a příjemné občerstvení.

Jaké konkrétní techniky se naučíte? To se dozvíte v našem rozhovoru s Honzou… 

Kdo vás víkendovým workshopem provede?

Jan Šulec patří mezi nejvíce vyhledávané kouče v našem týmu. Má mnohaletou konzultační praxi s klienty, kterým pomáhá v oblasti vztahů, polarity i jejich osobního rozvoje. Je průvodcem pro všechny, kteří chtějí měnit svůj život k lepšímu a baví je na sobě aktivně pracovat. Právě jeho techniky, které předává svým klientům, si vyzkoušíte na workshopu.

V současné době také působí jako školitel a supervizor ve škole koučů PURE MIND, kde spolu s Lenkou Procházkou připravuje nové kolegy pro jejich budoucí profesi. Je autorem online programu “Jak si najít toho pravého partnera pro skutečný život” a mohli jste jej potkávat v rámci naší MASTERCLASS PURE MIND v první polovině roku. Spolu s Lenkou připravuje další online i živé akce pro laiky i profesionály.

Registrace a podrobné informace k workshopu

Termín: 15. října – 16. října 2022 (vždy od 10:00 – 17:00 hodin)

Počet účastníků: Maximálně 10 (workshop je určen pro ženy i muže)

Místo konání: Vzdělávací centrum PURE MIND, Vratislavova 14, Praha 2 – Vyšehrad

Cena: Nyní se můžete registrovat za cenu 4990 Kč, máme volná poslední 2 místa!

Účastníci workshopu také získají e-knihu s přehledem praktických technik a certifikát o absolvování. Ten mohou případně využít i ve své profesní praxi.

Registrujte se na workshop včas, dokud jsou volná místa. Stačí nám napsat na zakaznicke@mindcorp.cz a my vám obratem pošleme organizační informace i fakturu.