Uzdravte svou sebelásku – koučinkový program

Trápí vás nízká sebedůvěra a negativně ovlivňuje váš život?

Neumíte se zdravě podpořit, a neustále posloucháte svého vnitřního kritika?

Nedaří se vám díky nízkému sebevědomí ve vztazích, v práci nebo při hubnutí?

Zdravá sebeláska je KLÍČEM k našemu životnímu štěstí a naplnění. A právě v květnu je to naše ústřední téma, na které bychom se měli i z hlediska psychosomatiky zaměřit. 

Připravili jsme pro vás jedinečný koučinkový program, díky kterému uzdravíte vztah k sobě, i ke svému okolí a blízkým. Tento program pomohl již stovkám žen, pojďte do toho také. 

V mé praxi se prakticky každý den setkávám s otázkou sebedůvěry mých klientů. Při mých konzultacích se často ukazuje, že právě navýšení sebevědomí je vždy klíčovým momentem v naší společné práci. Ať s lidmi pracuji na jejich partnerském vztahu, syndromu vyhoření nebo psychosomatických problémech, klíčem k jejich uzdravení je pozitivní vztah k sobě.

Proto jsem ráda, že mohu i vám znovu nabídnout náš oblíbený program, který kombinuje práci s emočními vzorci a praktickou práci na sebelásce.

 

Lenka Procházka, koučka a životní průvodkyně 

 

Co všechno v rámci programu získáte? 

 • 6 hodin individuálních konzultací se vztahovými kouči (osobně v Praze, Brně nebo online – po Skype či telefonu)
 • odhalíte s námi skutečné kořeny nízké sebelásky, které jsou ukryté ve vašem podvědomí
 • nastavíte si zdravou hranici ve vztazích s druhými, i se sebou
 • naučíme vás praktickým technikám ke zvýšení sebevědomí a vnitřní stabilitě
 • poznáte obsah své hlavy a emoční naprogramování, které navždy a trvale přeprogramujeme
 • pochopíte, co je to manipulace, a jak jí případně čelit 
 • získáte základní znalosti o praktickém mentálním tréninku pro každý den
 • zbavíte se vnitřní kritiky a naleznete k sobě laskavý, pozitivní vztah
 • získáte sebevědomí v oblasti vztahů, a budete tak vytvářet harmonické partnerství
 • díky posílení sebedůvěry se vám bude lépe dařit i v oblasti profese nebo zdraví

Kde se vlastně bere naše nízká sebeláska?

 • učíme se jí v době našeho dětství a dospívání, a to skrze přístup našich rodičů i okolí
 • působí na nás školní výchova a vystupování před kolektivem
 • ztrácíme ji životními zkušenostmi, které jsme neuměli zdravě zpracovat a vyrovnat se s náročnými situacemi 
 • může ji snížit náš partner či partnerka (rozchod, rozvod, domácí násilí, manipulace)
 • ovlivňuje nás pracovní kolektiv i přátelé
 • my sami jsme pro sebe věčnými kritiky a soudci
 • Naši sebelásku ovlivňuje i nadváha a nezdravý styl života
 • ženy ji ztrácí v době po porodu a v mateřství

Pojďte do změny s námi, právě teď je ten správný čas! Napište nám na zakaznicke@mindcorp.cz a my se vám co nejdříve ozveme!

Specializovaní koučové pro tento program:

Mgr. Petra Nedbálková – koučka a mentorka

Petra je certifikovanou koučkou školy PURE MIND a specializuje se na pomoc lidem v oblasti sebedůvěry a vztahů.

Pomůže vám rozklíčovat negativní emoční naprogramování a také jej rozpustit ve váš prospěch. Můžete se věnovat nejen vaší sebedůvěře, ale také nastavení hranic nebo uzdravení vztahu k vašemu tělu.

Téma vaší práce si stanovujete individuálně, na základě vašich požadavků.

 

Jaká je cena programu a je zvýhodněná?

Uvědomujeme si, že zdravá sebedůvěra je alfou omegou životního štěstí každého z nás. Pro květen jsme pro vás připravili omezenou akci, během které je celý kurz za 7490 Kč, oproti běžným 10.500 Kč. 

TATO NABÍDKA PLATÍ POUZE DO: 31.5. 2024 nebo do vyčerpání časové kapacity u mých koučů. 

Máte jakékoliv otázky, nebo se chcete rovnou objednat? Napište nám na zakaznicke@mindcorp.cz nebo zavolejte na 777 059 078. Budeme se vám budeme ihned věnovat!

Podívejte se také na vybrané reference:

„Absolvovala jsem v minulosti mnoho koučinků, ale teprve koučink s Petrou mi přinesl to, co jsem očekávala. Měl hloubku a zároveň mě posunul a inspiroval. Petra je velmi empatická a líbí se mi, že nepracuje jen v pragmatické rovině, ale koučink má i duchovní rozměr (což pro mě bylo vítané). Seance s ní doporučuji všem, kteří si přejí udělat ve svém životě změny a chtějí se cítit více naplnění a radostní 🥰🙏.“ 

Karolína Leia


„Vám chci také ještě jednou moc poděkovat za naše krásná setkání. Vždycky jsem se na ně těšila, moc mě to s Vámi bavilo a připadala jsem si, jak když si povídám s moudrou kamarádkou. Jako koučka jste opravdu výborná. Empatická, milá a vždycky jste mě přesně navedla k aktuálnímu tématu, které jsem v tu dobu potřebovala řešit. Poskytla jste mi pochopení a zároveň jste mi dala praktické kroky k tomu, jak situaci řešit nebo jak se k ní postavit. Ukázala mi, jak se více vnímat, být k sobě laskavá a mít se více ráda. Co dělat pro svůj vnitřní klid a kam zaměřovat svou pozornost. Moc jste mi tenkrát pomohla a naše setkání měla pro mě velký význam. Takže ještě jednou Vám ze srdce děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.“ 


„Moc děkuji za vše. Bylo to neskutečné podnětné. Mám moc hezké pocity a jako bych po velmi dlouhé době cítila svou Duši se usmívat. Děkuji Děkuji Děkuji.“ 


„Na našem setkání se mi líbilo, že jsme se bavili konkrétně – žádné vzletné a neurčité rady. Tvoje metoda mě donutila se na problém podívat z úplně jiného úhlu, než bych si dovedla představit a to mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si, že moje téma není práce a zaměstnání, ale pracovitost jakožto osobnostní kvalita naučená v rodině. Nakonec tedy ani tak nejde o to, kde pracovat a jak moc, ale o to, že cokoli si vyberu mi bude stačit. Že mi hlásek v hlavě nebude našeptávat, že bych přece mohla dělat víc. Tohle až se naučím a zaintegruju – a já to určitě dokážu – tak mi bude mnohem líp, ať budu dělat cokoli.

Zároveň mi tam hodně vyvstalo téma harmonie. Ne skutečný čas věnovaný práci a odpočinku, ale ten čas v hlavě, který tomu věnuju. A taky fakt, že do práce si nemusím chodit energii jen vybíjet, ale existují i práce, kam se budu chodit energeticky nabít. Zatím takovou hledám a určitě ji brzy i získám.

Jsem ráda, že na tyhle témata jsme si na setkání daly i plán do budoucna a konkrétní kroky, které můžu udělat. Zatím mi jde nejlíp sebepéče – hýčkat už jsem se naučila v minulosti, ale ladím se teď na to, že hýčkání není nikdy dost a že si zasloužím, i kdybych se hýčkala celé dny .

Moc ti děkuju .“

Monika Toulová, průvodkyně ženskými kruhy


„Petru znám po profesní stránce mnoho let a vždy mě naprosto uchvátí její profesionalita, nadhled a zároveň vhled do dané situace, empatie a schopnost se flexibilně přizpůsobit jakékoli situaci. Petra je naprosto fantastická koučka i mentorka a dokáže plynule přepínat mezi oběma rolemi, je-li to vyžadováno.

Jejích služeb si velice vážím a s čistým svědomím bych je doporučila každému, kdo má chuť se více poznat nebo prochází obdobím, které si potřebuje vnitřně urovnat. Petra mi pomohla vytvořit si praktický plán pro můj profesní rozvoj a díky ní jsem pochopila, co za konkrétní kroky potřebuji udělat, abych byla v této oblasti spokojená. K poznámkám, které z našeho sezení mám, se doteď opakovaně vracím a pracuji s nimi. 

V neposlední řadě bych ráda dodala, že Petra je navíc nesmírně oduševnělá a inteligentní bytost, se kterou vždy pociťuji příjemný pocit lehkosti při probírání vážných témat a hloubku i při probírání témat banálnějších. A to mě baví.“ 


S Peťulkou jsem měla první koučovací hodinu a musím říct, že to bylo hodně silné a hluboké. Sezení probíhalo v nádherných a klidných prostorách, kde proudila krásná energie. Nezažijete “klasický“ koučink, ale koučink s PŘESAHEM. Ze sezení jsem odcházela s několika AHA momenty, ke kterým mě Peťa dovedla a zároveň mi je pomohla zvědomit. Peťka je velmi citlivá průvodkyně, která opravdu skvěle propojuje všechna témata a využívá několik zajímavých technik. Také je opravdový profík ve svém oboru a úžasná osobnost. Peťku mohu z celého srdce doporučit všem, kteří se ve svém životě, ať už osobním či profesním, chtějí posunout blíže ke svým vytyčeným cílům a nebo si chtějí “jen“ zvědomit některé věci. Ještě jednou moc děkuji Peti.


Přiznám se, že jsem měla ke koučinku docela odpor. Zavánělo mi to vrcholným managementem a snahou, jak být co nejvíc produktivní. Peťka mě ale vyvedla z omylu a já jsem za to moc ráda. Skoro se to podobalo terapii. Až na to, že jsem odcházela s perfektně propracovaným plánem, co se svou situací mám a budu dělat. Skvělé taky je, že jsem dostala vše, co jsme probraly, i písemně a mohla se k tomu později vrátit . Nejvíc ale oceňuju, jak krásně nám spolu bylo, ale zároveň jak rychle a efektivně jsme vše stihly probrat. Peťka se nebojí říznout do živého a to já mám ráda. Neklouže po povrchu, protože k tomu já nechodím za odborníkem . Takže pokud jste zaseklí v něčem ve vašem životě a nevíte, jak z toho ven-Peťka je váš člověk . Jo a budete odcházet v krásné energii a s pocitem dobře vykonané práce .“ 


„Koučink s Petrou byl pro mě silným zážitkem. Během krátké chvíle jsme se v tématu dostaly do hloubky a tato hloubka se nesla celým sezením. Bylo pro mě hodně přínosné, když Petra uváděla i jiné příklady situací, díky kterým jsem mohla z odstupu uvidět moje téma.

Petra dokáže vytvořit bezpečný prostor, kde se “věci prostě dějí” . Velmi doporučuji koučink s ní všem, kteří potřebují pomoci nejen uvidět dané téma, ale i se v něm posunout. Já sama už se moc těším na další sezení.” 


„Po každém sezení s Petrou jsem se cítila jako by mi tělem projel náboj a já byla připravena čelit dalším překážkám, co mi ten život přinese. Díky sezením jsem si uvědomila spoustu věcí, na které bych možná i časem sama přišla, ale díky Petřiným dovednostem mně zrcadlit to, s čím jsem se jí svěřovala, jsem si na ně přišla o hodně dřív. Pochopení, podpora a porozumění které jsem od Petry dostávala, mě motivovalo jít v životě dál a více věřit sama v sobě, že to zvládnu a že vše bude v pořádku.” 


„Peti, musím ti ještě říct jednou velké děkuji. 

Hodně mi naše sezení vždy pomůže a dodá odvahu. 

A jenom to, že mám tu možnost si o tom s někým popovídat, z čeho mám strach a jak se cítím, a dostat nějaké rady, nápady, cvičení, které mi můžou pomoct, znamená pro mě v tuhle chvíli hodně. 

Takže děkuju moc.“