Zbavte se svých stínů z minulosti

Máte pocit, že vás neustále dohání prožitky z minulosti a blokují vás od hezkého života v radosti?

Zažili jste v dětství nebo během dospívání nepříjemné situace, které vás ovlivňují i v dospělosti? 

Opakujete stále ty samé vzorce chování, ale nedaří se vám jich zbavit?

Naše osobnost se z 90% formuje právě v době našeho dětství a dospívání. V našem mozku vznikají podvědomá emoční nastavení, která ale mají na náš život i jeho prožívání zásadní vliv.

Pojďte se spolu se mnou zbavit svých stínů z minulosti, pročistit své podvědomé emoční naprogramování a naopak svoji mysl nastavit tak, aby s vámi spolupracovala. Staňte se architektem své budoucnosti a společně se mnou ji nastavte tak, aby byla v souladu s vámi. 

Po dlouhé době otevírám své koučovací brány a přijímám do svého programu 5 lidí.

Tento program je pro vás vhodný, pokud…

1. Zažili jste v dětství nevhodný přístup rodičů nebo někoho z blízkého okolí. Možná jste trpěli nedostatkem lásky, přijetí nebo pozornosti. A to všechno se odrazilo na tom, jaké máte sebevědomí i vztahy s ostatními.

2. Neměli jste hezký vztah s jedním z rodičů a to vás ovlivnilo v partnerských vztazích. Přitahujete si stále nevhodný typ protějšku a nemůžete se z tohoto cyklického stavu dostat ven. Svým rodičům nedokážete odpustit a máte s nimi nefunkční vztahy. 

3. Prožili jste traumatický rozchod nebo rozvod, a od té doby nejste ve své kůži. Neumíte odpustit nebo již nedůvěřujete novým protějškům. Trpíte osamocením nebo pocity citové izolace.

4. Vychováváte své vlastní děti a nepřejete si předávat jim své vlastní vzorce, které na vás působí destruktivně. Když vyléčíte sami sebe, vyléčíte tak i svoji vlastní rodinu.

5. Nemáte o sobě vysoké mínění, trpíte nerozhodnotí a neumíte se postavit sami za sebe. Vlajete tak trochu ve větru a když se dostanete do stresové situace, zaplaví vás úzkosti i pocity strachu. Nejste tedy vnitřně stabilní, a máte hrůzu z budoucnosti. 

Pamatujte si, že vaše nespokojenost v přítomnosti je pouhým odrazem toho, jak je naprogramována vaše mysl. Naše podvědomé vzorce na nás neustále působí a logikou je nedokážeme vyrušit ani změnit.

Až v momentě, kdy zcela pochopíme kořeny našich nepříjemných myšlenek a očistíme od nich naši podvědomou mysl, zbavíme se svých stínů z minulosti. A to doživotně.

Mám za sebou více než 5000 hodin individuální práce s mými klienty a vždy se nám podařilo tyto podvědomé vzorce najít, pročistit a nastavit nové, které jsou s námi v souladu.

Co všechno vás během individuálních schůzek čeká?

  1. Podíváme se společně do minulosti a rozklíčujeme vaše podvědomé vzorce chování.
  2. Dáme tomu všemu strukturu a já vás naučím s těmito vzorci pracovat.
  3. Přenastavíme vaši mysl tak, aby nad vámi staré vzorce přestaly mít moc a naopak jste začali přemýšlet i jednat podle nových vzorců.
  4. Naučíte se praktické práci s vaší mentalitou, kterou na sebe můžete aplikovat kdykoliv v budoucnosti.
  5. Podle potřeby spolu můžeme projít radikálním odpuštěním, prací s emocemi a dalšími koučovacími technikami, které vám ušiju na míru.

Jak to celé funguje?

  1. Pokud vás program zaujal, stačí mně napsat emailem na cerna@mindcorp.cz 
  2. Domluvíme veškeré podrobnosti ohledně našich schůzek. Můžeme se vídat osobně nebo konzultovat po Skype.
  3. Po skončení programu se můžete sami rozhodnout, jestli vám samotný program stačil, nebo jestli chcete ve schůzkách pokračovat dále.

Cena a další podrobnosti

Časová dotace: 4 x 1,5 hodiny (dle potřeby se dá rozdělit na 6 x 1 hodina)

Do svého programu pro zbývající část roku přijímám maximálně 5 klientů. Cena koučinkového balíčku je 13.500 Kč oproti běžné ceně 18.000 Kč.

Pokud vás tedy program zaujal, neváhejte mě kontaktovat na cerna@mindcorp.cz. Ráda vám také zodpovím jakékoliv otázky týkající se tohoto programu.

Moc se na vás těším!

Lenka Černá