Z lásky k tělu, z lásky k sobě

Praktický jednodenní workshop, díky kterému získáte nový vztah ke svému tělu, i sama k sobě

Je až neuvěřitelné, jakou zátěž si na sebe nakládáme. Chceme být štíhlé, krásné, ale také toužíme po profesních výsledcích a finační nezávislosti. A do toho chceme být skvělé matky, partnerky i milenky.

Máme na sebe obrovské nároky, které ale nemůžeme dlouhodobě zvládnout. Trpíme vnitřní kritikou, přistupujeme k sobě s krutostí, a neumíme být sami pro sebe tou nejlepší kamarádkou. Neumíme milovat své tělo i v nedokonalosti, a bez výčitek občas zhřešit, užívat si života. 

A já si moc přeji, aby se přístup každé z nás změnil. Abychom se naučily hýčkat si své tělo, vychutnávat si jídlo i život samotný, a milovat sebe bez podmínky. 

Vytvořila jsem pro vás unikátní jednodenní workshop, během kterého se zaměříme na znovu-nalezení lásky k sobě. A to jak ke svému tělu, tak i k sobě.


Já sama jsem se dlouhou dobu učila mít ke svému tělu hezký vztah, a zbytečně jej neničit tvrdým tréninkem nebo striktním jídelníčkem. Dlouhé roky jsme žila v obrovském rozporu. Na jednu stranu jsem milovala jídlo, na stranu druhou jsem se bála jíst to, na co mám chuť. Můj nový vztah k tělu, i sama k sobě, jsem si budovala po léta, a na mém workshopu bych vám osobně chtěla předat všechny mé zkušenosti.

Můj nový workshop pro vás bude intenzivní a prožitkový, protože se naučíte mnoho praktických technik, a skutečně půjdeme do hloubky.

Navíc, mé workshopy jsou vždy pro malou skupinu žen, abych se vám skutečně mohla věnovat, a podařilo se nám dosáhnout kýžených výsledků.

Jaká hlavní témata nás tedy čekají?

 Uzdravení naší sebelásky

Kritizujete se za každou chybu? Jste perfekcionistka, která chce být nejlepší? Neumíte se pochválit, a nemáte se prostě ráda? Sice moc dobře víte, jak je tohle všechno důležité, ale stejně se vám změna nedaří. V první části workshopu se zaměříme na znovu-nalezení lásky a vztahu k sobě. Uvidíte, že to pro vás bude příjemné a léčivé. A hlavně, že se vám to doopravdy podaří.

Uzdravení vztahu k našemu tělu

Jakým způsobem uvažujete o jídle? Trápíte se hladem, máte strach z nezdravého jídla nebo náhlého přibrání na váze? A dokážete vůbec milovat své tělo bez podmínky? Druhý blok bude zaměřený na znovu- napojení se na naše tělo. To je velice moudré a může být naším nejlepším přítelem, který nám bude s radostí sloužit po celý život. Není potřeba držet diety nebo se trápit hladověním. Jde jen o to být v kontaktu se sebou a naslouchat vnitřní moudrosti, kterou má každá z nás.

Co se konkrétně dozvíte a naučíte?

 • jak funguje stravovací naprogramování a jak jej změnit
 • co to znamená vědomé stravování a v čem nám bude po celý život pomáhat
 • jak vytvořit láskyplné spojení s naším tělem a nechat se vést intuicí
 • proč je pro naší štíhlou linii důležitá emocionalita, a jak se svými emocemi pracovat
 • co znamená emoční tuk a jak se ho zbavit
 • praktická cvičení zaměřená na zvýšení sebelásky a sebepřijetí
 • závěrečná meditace (zaměření dle vašich požadavků – láska k tělu, odpuštění…)

Pro koho je tento workshop určen? Pro všechny ženy, které…

 • nemají zdravý vztah ke svému tělu a neustále se kritizují nebo komandují
 • chtějí mít normální sebevědomí a zdravý vztah k sobě
 • touží po vědomém stravování plném radosti a pohody
 • zbytečně se bojí nezdravého jídla a přibírání, a tak jsou v oblasti zdraví pořád ve stresu
 • jsou s jídlem a váhou jako na houpačce
 • chtějí poznat svou vnitřní moudrost a vnitřní sílu
 • trápí se emocionálním pojídáním, ze kterého jim je akorát tak špatně
 • chtějí na sobě pracovat, cítit se šťastné ve svém těle i v životě

Podrobné informace k workshopu:

Termíny: 26. května 2019 nebo 17.listopadu 2019, vždy od 10:00 – 17:00 hodin

Kde: PURE MIND školící středisko, Senovážné náměstí 17, Praha 1

Kapacita: Workshop je určen omezené skupině žen, přijímám maximálně 12 osob!

Cena: V případě jarního workshopu je cena do 30.dubna 2590 Kč, poté 3490 Kč.

V případě podzimního workshopu je cena 2590 Kč do 30. září 2019, poté je 3490 Kč. 

V ceně workshopu je drobné občerstvení (včetně dobrot z mé domácí kuchyně :-), školící materiály a certifikát o absolvování kurzu 😉

Registrace: emailem přímo Lence Černé na cerna@mindcorp.cz . Po odeslání přihlášky vás budeme ihned kontaktovat a dohodneme se na dalších podrobnostech.

O školitelce


Lenka Černá patří mezi přední osobnosti českého koučinku a mentoringu. Je autorkou úspěšné knihy Cesta mimořádné ženy, mohli jste ji více než 3 roky vídat na TV Stream v jejím pořadu Restart Života.

V současné době připravuje svoji druhou knihu, je majitelkou školy koučů Pure Mind, pravidelně přednáší a pořádá workshopy pro veřejnost i firmy. Natáčí videa, píše články a vydává své online tréninky.

Více informací najdete zde: Lenka Černá – profil