Reference

Podívejte se, co o mé práci řekli někteří moji klienti po skončení naší práce.

Zdravím Lenko,

přemýšlel jsem, jak Vaší práci co nejvýstižněji ohodnotit. Protože to je spíše na delší povídání. Pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život, o kterém se mi předtím ani nesnilo a vidět svět kolem sebe úplně jinýma očima. Za to jsem vám nesmírně vděčný a peníze, které jsem za to u Vás dal, budu pokládat jako nejlepší investici v mém životě.

Mějte hezký den, Pavel:-)

——————————————————————————————————————————————————————-

„Tu spoustu času a energie, kterou jsem v minulém roce věnovala nekonečnému přemítání nad svým osobním životem, bych dnes určitě využila lépe 🙂 Díky konzultacím, které jsem měla možnost absolvovat s Lenkou Černou, jsem si udělala pořádek v soukromí a díky uspořenému času se začala více věnovat sama sobě, svému zdraví a kondici. Otočené emoční rovnice fungují a život zase nabral správný směr 🙂 Nezbývá než poděkovat.“

Růžena

——————————————————————————————————————————————————————

Vlastně jsem věděl, proč mně je tak zle. Ale neuměl jsem to pojmenovat, uchopit a řádně s tím zatřepat. Potřeboval jsem na tom dně nějaký jednoduchý a funkční koncept, jak se z toho dna vyhrabat. Ono se na tom dně totiž špatně dýchá, uf, je to vlastně spíš lapání po dechu! Lenka mě prostě dokázala popostrčit správným směrem. Musíte to odpracovat, ale v principu to je jednoduché a elegantní. V jednoduchosti je krása, a to bez ohledu, kam si s sebou ten mozek vezmete. Odhození nepotřebného nákladu je tak osvěžující a ulehčující!

Tomáš

——————————————————————————————————————————————————————-

Zdravím vás Leni,

jen jsem se chtěla pochlubit, že jsem dnes po stoupnutí na váhu zjistila, že jsem o tři kila lehčí. Možná je to pro někoho málo, ale vzhledem k mému bývalému stavu je to prostě nádhera! Víte jak jsem se s váhou trápila a jak jsem vypadala, až s vámi mi došlo, v čem je zakopaný pes a proč doopravdy musím změnit nejdříve svoji hlavu a až potom můžu čekat výsledky. Konečně se zase cítím fajn, už ani nevím, jaké to je!! Podařilo se mi změnit život, ne zhubnout, a to je super!

Ať se to podaří každé vaší klientce! Sylva

——————————————————————————————————————————————————————-

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou.

Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

—————————————————————————————————————————————————————-

Setkání s Lenkou bylo pro mne klíčové. V té době jsem procházela životní krizí, která se stupňovala a já jsem zoufale hledala cestu, jak z toho ven. Nepomohla ani nekonečná a opakovaná sezení s psychology. Hned na první schůzce mi bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Lenka je nejen velmi charismatická osobnost, ale také profesionál. Nazývá věci pravými jmény, a narozdíl od psychologů dokáže nabídnou jasné řešení. Lenka je člověk, kterého si hned oblíbíte a napadne Vás, že takových lidí byste si přáli mít ve svém životě víc, ne-li všechny. Už po první schůzce jsem se cítila mnohem lépe, měla jsem konkrétní odpovědi na své konkrétní otázky, a najednou jsem viděla světýlko na konci tunelu. Ráda bych zmínila fakt, ze koučink není samospasitelný a člověk na sobě musí pracovat. Ale bez té správné osoby, která Vás bude navigovat tou správnou cestou by to možné nebylo. Nyní jsem konečně po letech šťastná, spokojená sama se sebou. A to jsem teprve na začátku :o) Leni, ještě jednou díky!“

Lenka G.

Napsat komentář