Jak si plnit svá přání a sny – transformační workshop

Chtěli byste ve svém životě udělat změny, ale stále stojíte na jednom místě? Jsem si jistá tím, že je možné si plnit naše tajná přání i pracovat na svých cílech. Jen je zapotřebí vědět, jak na to. Mít v tom všem tak trochu systém i vedení.

Já sama jsem člověkem, který vždy měl spoustu snů a vizí. Mnohdy jsem pro své okolí byla za blázna, ale naštěstí jsem se svých přání nikdy nevzdala. Když se dnes ohlédnu zpět, všechna se mi do puntíku splnila, a jsem za to nesmírně vděčná. 

Jen, ono to všechno nepřišlo ze dne na den, a také to nebylo zadarmo. Bylo zapotřebí, abych na sobě pracovala a třeba se zbavila starých podvědomých nastavení. Také jsem dlouho studovala systém vizualizací a přání. A v neposlední řadě jsem se naučila pracovat s energetikou těla, která je (i když se vám to nemusí zdát) pro naši transformaci velice důležitá.

Moc ráda bych vám všechny mé zkušenosti a znalosti předala. Právě proto pro vás 12. ledna 2020 pořádám můj nový workshop „Jak si plnit svá přání a cíle v roce 2020“.

Veškeré informace najdete zde: INFORMACE K WORKSHOPU

Těším se na vás!

Lenka Černá