Ženské vztahové hříchy

Některé ženy jsou schopné si omotat muže kolem prstu a některé si ho neudrží ani týden. Čím to je, že některé z nás vědí, jak na každého muže? Zkuste neopakovat základní vztahové chyby, které zaručeně zničí váš kredit u každého muže.

Dávejte partnerovi svobodu

Možná se vám to zdá jako klišé, ale muži skutečně (stejně jako my ženy) potřebují svobodu. Tedy, cítit se ve vztahu svobodně. Je to základní předpoklad k tomu, aby se k vám muž rád vracel a bral vás jako rovnocenného partnera. Pokud mu budete doma dělat scény, kdykoliv půjde na fotbal, nečekejte, že se domů bude těšit. Dávejte mu tedy svobodu, a pokud s ním chcete trávit společný čas, domlouvejte se na aktivitách během příjemného okamžiku. Zapamatujte si, že svůj protějšek nikdy nedostanete tam, kam chcete, pomocí síly. Jděte na to chytře a nechejte ho, ať si na to přijde sám. I takový způsob existuje, jen to chce své chování trochu naplánovat a být chytřejší.

Nebuďte pořád tak emoční

Brečíte, kdykoliv vidíte miminko. Neustále po něm vyžadujete vyjadřování náklonnosti („Ty mi ani neřekneš, jestli mě máš rád“) a to nejhorší, co můžete udělat – při jakékoliv jeho kritice brečíte a děláte ze sebe chudáka. Muži prostě emoce tolik nemusí a pokud je musí často ukájet, přestanou se s danou cítit dobře. Raději jdou do hospody, kde jsou „ti normální“ a kde nemusí nic řešit.

Nežárlete a nedělejte scény

Když mu napíše kolegyně z práce, šílíte. Žárlíte na každém kroku, jak se podíval na prodavačku, jak se usmál na dívku v tramvaji. To omrzí úplně každého a hlavně totálně to zničí váš vztah. Pokud máte problémy se žárlivostí, najděte si kouče, který vám pomůže se žárlivosti zbavit. Najdete ho například na LIFE CLINIC Prague (www.life-clinic.cz ).

Nechtějte hned děti a svatbu

Jste spolu dva měsíce a již plánujete svatbu a vymýšlíte jméno pro dítě. To vám partner moc dlouho nevydrží. Muži se neradi ihned váží a je to zcela pochopitelné. Vy byste se nad sebou měla určitě také zamyslet, protože partnera skutečně poznáte až po několika letech, nikoliv měsících. Užívejte si tedy partnerského vztahu a děti plánujte až v momentě, kdy jste si partnerem jistá a znáte ho ve všech situacích.

Jste pracovně i finančně nestabilní

Stále více mužů počítá se svým protějškem nikoliv jako s matkou dětí a tou, co mu pere košile. Muži chtějí mít stále více skutečné partnerky, které se o sebe umí postarat a dokážou si také vydělat nějakou tu korunu. Pokud budete věčně bez práce i bez peněz, moc to vašeho partnera nenadchne. Tedy, pokud vedle sebe nemáte zachránce, kterému bude dělat dobře, když na něm budete závislá.

Simulujete mu matku

Div mu neutíráte pusu kapesníkem a neděláte ráno svačiny do práce. Mnoho z nás si na svých partnerech kompenzuje touhu se o někoho starat, což může být pro druhého příjemné, avšak do určité míry. Pokud jste více jeho matkou než jeho kamarádkou, nebude s vámi dříve či později trávit volný čas. Tak tedy, zvolněte trochu a nechte ho někdy, ať jde do práce hladový.

Jste na něm emočně, materiálně i fyzicky závislá

To nejhorší, co může nastat. Stanete se na něm závislou, a to nejen emočně. Musíte na něm pořád viset, nemáte žádné přátele ani koníčky. Představa, že skončíte bez něj, se rovná představě, že skončíte na chodníku. Váš vztah ovládne totální strach a z vás se stane ustrašená malá holka, která udělá maximum pro to, aby se měl ten její dobře. Emoční závislost je však to nejhorší, co vás ve vztahu může potkat. Hodně rychle se seberte a začněte si budovat vlastní život!

Další vztahové hříchy:

–          Jste závislá na mamince a jejím názoru

–          Nenávidíte jeho rodiče

–          Posloucháte více kamarádky než jeho

–          Nenávidíte jeho přátele

–          Nenávidíte jeho milovaný koníček

–          Kvůli všemu se urážíte a nenecháte si nic říct

–          Nutíte ho k společnému bydlení