O zpochybnění a novém pohledu na život…

Představte si, že právě teď zpochybníte všechna vaše rozhodnutí, nastavené pravdy a návyky, které v sobě nosíte i je každodenně používáte. Zatřesete sami sebou v základu a dovolíte si na svůj život i svět koukat novýma očima.

Začnete znovu a s čistým záměrem hodnotit, jestli jste skutečně šťastní ve své práci, partnerství, vztahu, jak jste spokojení se svým tělem. Prostě si dovolíte se na vše podívat z jiného, zcela nového, úhlu. Bez ovlivnění z minulosti, bývalých vztahů, zkušeností. Jako by se na svůj život dívalo dítě, které nezažilo zranění a pochybení.

Co vidíte? Budete žít stále stejně? Nebo se konečně rozhoupete a uděláte kroky k tomu, abyste svůj život změnili?

Já mám tohle „zpochybňovací“ cvičení doopravdy ráda. Protože nás nutí se zastavit a zamyslet se nad tím, zda nemáme v našich životech tunelové vidění.

Jestli nejezdíme po stále stejné cestě jen ze zvyku a pohodlnosti, i když existují mnohem hezčí a příjemnější.

Co byste si přáli ve svém životě změnit? A za jakých podmínek se z vašeho průměrného života stane život šťastný nebo zcela naplněný?

Dovolte si připustit, že být šťastný je naší největší lidskou misí. A slibte si, že pro své štěstí uděláte maximum. Začněte třeba tím, že svůj dosavadní život zpochybníte a znovu se myšlenkově postavíte na startovní čáru.

Jaká bude vaše nová cesta? Půjdete po stejné, nebo zvolíte jiný směr? Pokud si nevíte rady, zkuste se mnou projít online koučinkovým kurzem „Generální úklid života“. Ujasníte si, jakou cestou chcete jít a prakticky si svůj život uklidíte. Pojďte do toho se mnou!

Více informací zde: GENERÁLNÍ ÚKLID ŽIVOTA – ONLINE KOUČINKOVÝ KURZ