Tým koučů

Proškolila jsem vlastní tým koučů, kteří vám mohou pomoci s osobní přeměnou. Každý kouč má svoji specializaci a zároveň získal certifikaci pro práci s Emočními rovnicemi a psychosomatikou.

Koučujeme pro vás v Praze, případně také po Skype nebo telefonu. 

Mgr. Jan Šulec – kouč a mentor

Emoční rovnice a uzavření minulosti – pomohu vám najít příčinu toho, proč se v současné chvíli necítíte dobře a společně vaše naprogramování i minulost pročistíme i uzavřeme.

Zvládnutí rozvodu a rozchodu – budu pro vás průvodcem během náročného rozvodu nebo rozchodu. Díky mému právnímu vzdělání zvládneme vaši náročnou situaci i z hlediska praktické stránky.

Porozchodová rehabilitace – pomohu vám najít novou životní cestu po náročném rozchodu a rozvodu. Ten může být zlomovým okamžikem pro váš nový, a mnohem spokojenější život.

Celý profil Jana najdete zde

Ing. Iva Filipi – koučka a mentorka

Rovnováha mezi mateřstvím a pracovním naplněním – pomoc při nalezení sebe sama jak v období mateřství tak při návratu do pracovního života.

Nízké sebevědomí – pomáhám klientům odhalit příčiny jejich nízkého sebevědomí a strachu se přirozeně projevovat, konfrontovat se s běžnými životními situacemi. 

Znovunalezení ženství – pomocí sebelásky a sebepřijetí učím ženy objevovat jejich světlé i temné stránky. Porozumět jim a pracovat s nimi jako se zdrojem své životní síly, krásy a spokojenosti.

Celý profil Ivy najdete zde

Bc. Martina Kulichová

Hubnutí a mentální bloky – pomoc ženám při hledání mentální příčiny jejich nadváhy. Odhalení a odstranění emočních nastavení, které vedou k nadváze a nízké sebelásce.

Nízké sebevědomí – pomoc lidem, kteří mají nízké sebevědomí, nevěří si a bojí se vyjádřit svůj názor. Skrze podporu a motivaci klient nachází zpět své životní štěstí.

Dlouhodobý stres a úzkost – pomoc lidem nalézt zpět klid, stabilitu a rovnováhu ve svém životě

Celý profil Martiny najdete zde

 Ing. Šárka Nejedlíková

Pracovní a životní vyhoření – pomáhám těm, kteří ztratili svoji životní energii a prochází syndromem vyhoření. 

Životní rovnováha – pomoc s nastavením životní rovnováhy mezi osobním, pracovním a rodinným životem, při nadměrném pracovním vytížení.

Partnerské vztahy – pomoc lidem, které trápí partnerské a rodinné vztahy.

Celý profil Šárky najdete zde

————————————————————————–

 

Mgr. Kateřina Chytra – Senior koučka (na mateřské dovolené)

7 let zkušeností v oblasti koučinku a osobního rozvoje.

Specializace v oblasti koučinku partnerských vztahů.Koučink žen po náročném rozchodu či rozvodu.

Specializace v oblasti koučinku manželských párů při rozvodu manželství (mediace partnerských vztahů).

Pomoc lidem v oblasti sebevědomí a sebepřijetí. Pomoc v oblasti životní nerovnováhy, syndromu vyhoření a únavového syndromu.

Koučink žen – nalezení bloků bránících v projevení ženské složky, maximální využití ženské kreativity v pracovní i soukromé oblasti, nalezení vnitřního naplnění jako ženy

Certifikovaný kouč pro práci s Emočními rovnicemi a psychosomatikou.

Celý profil Kateřiny najdete zde

————————————————————————–

V případě zájmu o konzultaci nás můžete kontaktovat na zakaznicke@mindcorp.cz

 

 

Napsat komentář