Letní kurz sebekoučování

Baví vás osobní růst a uvažujete o kurzu v oblasti koučování? 

Chcete se naučit praktické sebekoučovací techniky, které využijete pro sebe i své okolí? 

Láká vás oblast pomoci lidem, ale chcete nejdříve začít pracovat na sobě? 

Otevírám pro vás svůj historicky první kurz sebekoučování, který je určen všem zájemcům o osobní růst a zdravý životní styl. 

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se ještě nechtějí pustit do profesní certifikace kouče, ale chtějí v této oblasti získat hlubší vzdělání. Právě proto je omezen pouze na 7 účastníků. 

Letní škola sebekoučování je zakončena certifikátem, který můžete využít ve své profesi. 

Od roku 2012 provozuji elitní školu koučů PURE MIND a certifikuji kouče pro vlastní praxi a podnikání. Často mě však oslovují lidé s tím, že by rádi určité vzdělání získali, ale zatím jen pro vlastní zájem či jako bonus ke své profesi.

Právě z toho důvodu jsem se rozhodla otevřít letní kurz koučování. Během pěti dní vám předám ty neúčinnější techniky ze světa sebekoučinku, energetických cvičení a meditací. Celý kurz bude provázet i cvičení Yin Yogy a Mako-ho. Těším se, že vám předám to nejlepší ze svého know-how. 

Lenka Černá, zakladatelka školy koučů PURE MIND

Jaká témata nás čekají?

Celý kurz je rozdělen do 3 základních oblastí, které hrají zásadní význam pro každého lidského jedince a jeho spokojenost. Jejich poznáním i prací na nich docílíme celkové harmonizace.

1. rovina – Naše mysl a podvědomí 

 • jak funguje náš mozek (vědomí, podvědomí, návyky)
 • jak odhalit své základní emoční naprogramování a otočit jej ve svůj prospěch (teorie Emočních rovnic) 
 • Jak pochopit řeč našich emocí a využít je ve svůj prospěch (práce s dynamikou emocí) 
 • Práce se zdroji 
 • Cykličnost v našem životě (ženská i roční cykličnost) 

2. rovina – Naše energetické tělo 

 • Jak funguje náš energetický systém a proč je pro náš život i zdraví tak důležitý 
 • Teorie čaker a jejich harmonizace 
 • Energetická cvičení pro navýšení vnitřní stability a síly 
 • Meditační praktická cvičení 
 • Cvičení Mako Ho pro podporu našeho energetického systému 

3. rovina – Fyzické tělo 

 • základní principy psychosomatiky 
 • Jak tělo podpořit z hlediska životosprávy a pohybu (základy zdravé výživy a vědomého pohybu)
 • Yin Yoga – sestavy pro harmonizaci těla i duše 
 • Dechová a meditační cvičení 

Během celého kurzu vás povedu k pochopení lidského jedince v komplexu. Věřím tomu, že když se naučíme pracovat s naší mentalitou, emocemi, energetikou i fyzickým tělem, můžeme dosáhnout radostného života ve zdraví. 

Zaměříme se primárně na oblast sebevědomí, vědomých vztahů a vnitřní stability. Cílem kurzu je, abyste pochopili sami sebe a dokázali si pomoci, stejně jako budete schopni navést i druhé. 

Pro koho je kurz určen?

 • pro laiky i profesionály z oblasti osobního růstu
 • pro ty, které láká profese kouče a mentora, jen si nejsou jistí správností rozhodnutí
 • pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat do hloubky, bez výmluv a kompromisů 🙂
 • pro všechny z vás, kteří se chcete učit od profesionálů a je vám můj způsob práce blízký

Podrobné informace ke kurzu: 

Termín: 18.8 – 22.8. 2021 (začínáme ve středu společným obědem v 13:00 hodin, končíme obědem v neděli) 

Kde: Vzdělávací centrum PURE MIND, Vratislavova 27/14, Praha 2 – Vyšehrad (cvičení bude za hezkého počasí probíhat venku na Vyšehradě) 

Cena: Do 31. května je cena snížena na 12.900 Kč, poté je plná cena 15.000 Kč 

Podrobné informace s rozpisem aktivit dostanete po registraci ke kurzu. Certifikát obdržíte poslední den při zakončení kurzu.

Kdo vás povede? 


Jsem průvodkyní, koučkou a mentorkou již 16 let. A svoji profesi miluji. V současné době předávám své dlouholeté zkušenosti svým žákům ve škole PURE MIND, stejně jako internímu týmu koučů.

Přes 3 roky jsem působila na TV Seznam, kde jsem měla pořad “Restart života”. Jsem autorkou knihy “Cesta mimořádné ženy”, pravidelně přednáším a publikuji nové články i videa. Můžete se mnou absolvovat mé online tréninky “Generální úklid života” a “7 kroků k získání vědomého vztahu”. Miluji svoji rodinu, přírodu, dobré jídlo, procházky i našeho maďarského ohaře Bruna. 

Máte o kurz sebekoučování zájem? Registrujte se pomocí formuláře níže. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, nebo se zeptat, napište mi na cerna@mindcorp.cz 

 

Co o kurzu řekli jeho účastníci z roku 2020? 

Ahoj Leni,nemám FB, tak můžu už jednou vyřčené díky poslat jen těmi pár řádky e-mailem. Pro mě byl Tvůj kurz obrovským nakopnutím v mé počínající cestě za sebepoznáním a celkově spokojenější životem (ne, že bych doposud spokojená nebyla). Za těch pár dní jsem si potvrdila věci, které jsem už věděla, také ty co jsem nějak intuitivně cítila, a hlavně jsem se jich ještě spoustu nových dozvěděla. 

Díky tomu jaká jsme se sešla parta a hlavně díky Tvému vedení(plynutí) to byly i pro mě velice příjemné dny. A pokud by jsi mě shledala vhodnou kandidátkou i na velkou certifikaci, dozrála jsem k rozhodnutí, že bych se jí ráda zúčastnila.Ještě jednou moc děkuji, že jsem se s Tebou mohla učit a rozhodně to všem probouzejícím i už vědomým doporučuji.

Měj se moc krásně, spokojeně a milovaně.

Jarka


Milá Lenko,mám toho víc na srdci,vůbec nevím, kde začít……pustím se tedy do toho 🙂 !! Já velmi moc, moc děkuji za kurz. Byl po všech stránkách perfektní – obsahová část, formální část, nádherné prostředí a super lidi k tomu. Jak jsem již říkala, dozvěděla jsem se nepoměrně více než jsem čekala, vše bylo velmi srozumitelné, praktické a přínosné jak pro náš osobní život, tak i ten profesní. Tvůj velký rozsah vědomostí, přesah do ostatních oborů a lidský přístup k nám…nečekala jsem to. Z videí jsem čekala mladou byznyz women, která nám to pěkně „naláduje“ teď to dělejte tak a tak, musíte každý den jinak sorry atd….. Vnitřně se Ti omlouvám a s pokorou a úctou znovu procházím všechna Tvá videa a materiály od Tebe. Uvědomuji si kolik práce a vnitřního nasazení za tím vším stojí !!!

Co jsem se vrátila domů jsem v takové flow bublině spojenosti, vyrovnanosti, že se mi  moc nechce vystupovat do reálného světa, proto se nenechávám „otrávit“ zprávami a podobně, ikdyž samozřejmě vím, co se děje. Nicméně jsem se rozhodla, že žádné akce ani pracovní ani soukromá setkávání rušit nebudu. Pokud mi okolnosti nedovolí toto podniknout, přijmu to, ale dopředu se hroutit nebudu.

Ulrika 


Ahoj Leni, omlouvam se, ze reaguji az nyni. Urcite rada poskytnu me dojmy, jen to asi nejde napsat do par radku. Na kurzu se mi libilo hlavne propojeni teorie s praxi, diky tomu jsem si v hlave odnesla spoustu skvelych informaci, ktere lze vyuzit v kazdodennim zivote. Nesmim opomenout i vlozeni meditace a jogy, coz bylo bajecnym ozivenim a pro me zase neco trochu noveho.

Velmi jsem ocenila mensi pocet lidi na kurzu, byla tak moznost hodne komunikovat, sdilet sve dojmy, osudy, ruzne pohledy na svet a temata, ktera jsme resili.

Byla jsem az prekvapena, na kolik rovnic jsem si behem kurzu prisla a jeste stale prichazim, take na sobe citim, ze cely tyden po kurzu byl takovy ,,zvlastni,, Hodne veci hlavne v osobnim zivote mam tendenci zase otevirat, vic o vsem premyslim a vidim veci take z jineho uhlu pohledu, dle me je to prave diky kurzu, za coz jsem velmi rada, ale zaroven je to narocnejsi, to nebudu popirat.

Tresnickou na dortu byly vnitrni prostrory, kde kurz probihal, okoli Vysehradu a samozrejme Lenka, ktera me naprosto pohltila svou energii a klidem. Vsem, kteri na sobe cheji pracovat kurz doporucuji!

Barbora