Jak se léčit skrze poznávání svého rodu?

Lidé mi často píší emaily, ve kterých mě prosí o bezplatnou pomoc s jejich nelehkou situací, protože nemají možnost přijít na osobní konzultaci. Pro mě je vždy těžké jim napsat, že formou emailové odpovědi nemohu na 100% pomoci, a tak jsem hledala způsob, jak pomoci alespoň částečně. Můj dnešní článek je určen vám všem, kteří nechcete nebo nemůžete chodit na individuální konzultace, avšak cítíte, že byste na sobě potřebovali zapracovat. Ale i vám všem, kteří na sobě prostě chcete pracovat a ještě více poznat sami sebe.

Jak jsem si během mé mnohaleté praxe ověřila, za každou depresí, nefunkčními vztahy nebo jakýmkoliv nepříjemným psychickým rozpoložením, je naše podvědomé emoční naprogramování, které získáváme během naší výchovy a dospívání. A také je to naše buněčná paměť, která se programuje nejen na základě našich prožitků, ale je také determinována prožitky našich předků. Když se tedy člověk zaměří na tyto dva zmíněné aspekty, může toho o sobě mnoho pochopit, a tím se začít léčit.

Jaké hlavní emoce jste prožívali ve svém dětství?

Od vzniku naší první buňky velice citlivě reagujeme na to, jaké emoce prožívá naše matka, později i náš otec. A to nejen vůči nám, ale i k sobě navzájem. Náš mozek se programuje jak z hlediska logických informací, ale hlavně v rovině emoční podvědomé. Učíme se tedy nejen to, kolik je 1+1, ale také to, co je láska nebo jaké emoce se prožívají v partnerském životě. Zkuste se nyní zamyslet nad tím, jaké hlavní pocity ve vašem dětství převažovaly. Byla to radost a láska? Nebo naopak beznaděj, vztek nebo smutek?

Tyto zdrojové emoce se vám pravděpodobně zapsaly ve formě emočních vzorců do vašeho podvědomí, a mají na váš život stálý vliv. Je velice pravděpodobné, že si úplně stejné emoce prožíváte ve svém partnerství i v životě celkově. Když si své kořenové negativní emoce uvědomíte, můžete je začít léčit, zde je můj článek o tom, jak se přeladit na léčebné vibrace: Přelaďte se na léčebné vibrace. Ideální je samozřejmě spolupráce s certifikovaným koučem pro práci s Emočními rovnicemi, pro jistotu, zde je můj tým koučů.

Jaké emoce cítíte momentálně vůči svým rodičům?

Jsem přesvědčená o tom, že pročištění našich vztahů s rodiči je jedním z klíčových momentů našeho osobního přerodu. U žen je primární, aby měly hřejivý vztah se svým otcem a u mužu je to vztah s jejich matkou. Věřte mi, že pokud cítíte jakoukoliv negaci vůči svým rodičům, bude se vám tato negace projevovat i ve vašem partnerství. Klíčem k tomu, abyste své vztahy s rodiči ozdravili, je pochopení toho, proč se rodiče v určitých situacích tak či onak chovali, a také je to radikální odpuštění, které má neskutečně léčebnou moc. O něm mluvím v mém audioprogramu, ve kterém najdete i meditaci určenou k odpuštění. Tak jej zkuste 😉

Banner_audiprogram_restart

Jaké prožitky byly typické pro vaše předky?

Na začátku článku jsem mluvila nejen o našem emočním naprogramování, ale také o naší buněčné paměti. Právě ta je ovlivněna nejen našimi prožitky, ale také prožitky našich předků. Co to znamená? Pokud váš pradědeček prožíval obrovský smutek ze ztráty rodinného majetku, tato emoce je uložena i ve vaší buněčné paměti. V případě, že vaše matka, babička i prababička prožily jakékoliv trauma s muži, i to je zapsáno ve vaší buněčné paměti. Pamatujte si, že kdykoliv prožíváte silné negativní emoce a není k tomu logický důvod, skutečnou příčinou mohou být právě tyto zápisy v buněčné paměti. A ty je zapotřebí najít i pročistit. V tomto ohledu je velice účinná metoda léčebných kódu od pana Loyda, jeho knihu si můžete zakoupit v knihkupectví. Jmenuje se “Léčebné kódy”.

Suma sumárum

Pokud chce člověk vyřešit své problémy a získat dlouhodobě pocit pohody i vnitřního klidu, není to otázkou týdnů práce, spíše mnoha měsíců i let. Já osobně nejsem typ terapeuta, který by “klouzal po povrchu” a naopak vždy hledám řešení problému v hlubší rovině. A tou je způsob naší výchovy, prožitky z našeho dětství a také naše buněčná paměť, která je plná klíčových prožitků našich předků. Je skutečně zapotřebí se podívat do našeho podvědomí, najít naše řídící emoční programy a také urovnat vztahy s našimi rodiči. Odpustit a pochopit je jako lidské bytosti, které mají, stejně jako my, své chyby.